Aizdevums online vai sms kredīts – vai ir vērts mēģināt?

 

Lai būtu noformēts aizdevums, Jums nav jāpamet savas mājas un tad jāiet uz banku vai citas kredītiestādes biroju. Pieteikumu var aizpildīt un arī iesniegt tiešsaistē. Kredītu iestādes ir informētas, ka tiešām kvalitatīvi izveidota online apkalpošanas sistēma taupa esošo un potenciālo klientu brīvo laiku, kā arī pašu resursus. Tomēr, lai samazināt risku par to, ka var būt atteikums, aizņēmējiem jau ir kārtīgi jāaizpilda pieteikums.

Tie pats aizdevums online jau ir ātrs un saprotams variants, kā aizņemties līdzekļus savām vajadzībām. Aizdevumi tiek formēti oficiālās kredītiestāžu lapās vai arī mobilajās lietojumprogrammās. Pēc reģistrēšanās tiek aizpildīs pieteikumu savā personīgajā kontā un pēc dažām min saņem atbildi no finanšu iestādes. Taču pirms tam, kā tiks pieteikts kredīts, ir daudz neskaidrību? Centīsimies uzzināt vairāk tālāk šeit.

Aizdevumi, to plusi un vēl mīnusi

Pētot to cik tad kredīti internetā ir izdevīgi, jāsāk ar plusiem un arī trūkumiem.
Interneta aizdevumu plusi:
Laika taupīšana – ļoti ātra pieteikuma izvērtēšana un tūlītēja naudas ieskaitīšana ļauj aizņēmējam saņemt nepieciešamo summu jau divdesmit, trīsdesmit minūtēs pēc pieprasījuma iesniegšanas. Jau pieteikšanās dienā kredīts internetā tiks izsniegts pieteicējam.
Pieejamība klientam – aizdevums var tikt izsniegts arī bez klātienes konsultācijas, bet izvēles produkts tiek izvēlēts paša spēkiem, apskatot un iepazīstoties noteikumiem mājas lapā.
Minimālās prasības – lai tiktu formēts aizdevums internetā, lielākoties būs jānorāda pase un tālruņa numurs. Citas organizācijas lūdz elektroniskas dokumentu kopijas. Ja pieteicējs vēlas pieteikties uz mazu summu, finanšu iestāde var neprasīt interesējošo informāciju par maksātspēju un kredītvēsturi.
Pats galvenais iemesls tam, kāpēc aizdevums online jau ir tik ļoti populārs, ir šī saņemšanas parocība un vēl vieglums. Tomēr, padarot vienkāršāku pieteikumu apstrādi, finanšu iestādes saskaras ar maksājumu kavējumu risku. Tādā situācijā kreditori palielina prasības attiecībā uz naudas atgriešanu.
Lai padarīt mazākus iespējamos zaudējumus, nebanku kredītiestādes ir spiestas:
Ierobežot finasējuma summu, ko sniedz aizdevums;
Palielināt procentu likmes;
Samazināt aizdevuma līguma termiņa ilgumu.
Neskatoties uz visiem plusiem kā arī trūkumiem, kad tiek ņemts kredīts, jau ir jāizvērtē tā vajadzība un vēl būtu jāsaprot tas, ka pats aizdevums būs jāatgriež.

Kas tad būtu sms kredīts?

SMS kredīts ir mikrokredīts, kas tiek saņemts, nosūtot pieprasījumu kredītiestādei ar īsziņu. Šāds aizdevums ir ļoti vienkāršs un tad ļauj dabūt naudu, sēžot mājās, pie tam nebūs nepieciešama pieeja internetam. Latvijas teritorijā sms kredīti pazīstami jau sen un vēl iedzīvotāju vidū šāds kredīts ir diezgan pieprasīts.
Galvenie ieteikumi kredītņēmējam būtu:
Sms kredīti jāpiesaka vien drošā finanšu iestādē, kas reģistrēta kredītiestāžu valsts reģistrā. Šinī sfērā eksistē ļoti daudz krāpšanās gadījumu.
Cītīgi izvērtējiet vajadzību kreditēties, tā kā procenti par ātrajiem kredītiem jau ir ļoti lieli, kā arī kredīta termiņš ir īss.
Iepirkšanās cienītājiem sms kredīts dažkārt paliek par ieradumu, pateicoties tā pieejamībai. Centieties sevi ierobežot.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *