Auto riepu noliktava Dreiliņos.

Riepas noteikti ir automašīnas apavi, tālab to kvalitātei noteikti ir jāpievērš ļoti izteikti liela uzmanība un arī vērība. Mašīnas riepām un to tehniskajam stāvoklim noteikti ir izteikti liela loma ceļu satiksmes drošībā. Mašīnai jāatbilst visiem drošības kritērijiem, neskatoties uz to, vai lietojat pavisam jaunas vai arī jau lietotas riepas. Mašīnas riepu cenu kategorijas ir atšķirīgas, tādējādi vajag saprast, ko īsti ir vēlme nopirkt. Pirms riepu iegādes, vienmēr iesakām konsultēties ar auto riepu servisa speciālistiem, lai pārliecinātos par izvēles pareizību. Auto riepu garāžas bieži piedāvā arī mašīnas riepu uzglabāšanas servisu. Uzzini vairāk te!

Riepu un auto disku apkopes nepieciešamība.
Jebkurš riepu serviss piedāvā dažāda tipa riepu un disku apkopes piedāvājumus. Mašīnas diski ir svarīgs komponents mašīnas riepu montāžā un kopējā auto tehniskajā stāvoklī. Izšķir visāda veida auto diskus – Lietie automašīnu diski, tērauda auto diski, kaltie auto diski. Braucot pa nekvalitatīvu ceļa segumu, diskus var viegli sabojāt. Vedot savu automašīnu uz mašīnas riepu servisu, noteikti nepieciešams pārbaudīt arī disku stāvokli kā arī, nepieciešamības gadījumā, tos salabot. Auto riepu garāžas papildus disku labošanai, nodrošina arī mašīnas riepu balansēšanu kā arī to nomaiņu.

Ziemas un arī vasaras mašīnas riepu uzglabāšana.
Latvijā sākot no 1. oktobra līdz 1. martam automašīnas uz ceļu drīkst braukt tikai izmantojot ziemas auto riepas vai arī arī vissezonas mašīnas riepas ar atbilstošu protektoru biezumu. Ziemas auto riepas noteikti ir iespējams pasūtīt gan jaunas, gan lietotas. Jau lietotas ziemas riepas vai arī ziemas mašīnas riepas, kuras ir atjaunotas, var izmaksāt pat līdz četrdesmit procentiem lētāk, kā jauns auto riepu komplekts. Līdzīgi ir ar vasaras un arī vissezonas mašīnas riepām. Lietotu vasaras riepu cena noteikti ir gandrīz uz pusi zemāka. Ja plānojat iegādāties lietotas vai mazlietotas riepas, pirms tam derētu neliela konsultācija riepu servisā, lai saprastu, vai šāda opcija piemērota jūsu auto.

Kur meklēt mašīnas riepu pakalpojumus?
Dreiliņos atrodas riepu serviss, kas piedāvā izdevīgus risinājumus katram apmeklētājam. Tur nodrošina arī mašīnas riepu noliktavas servisu, kas ir noderīgi tiem, kuriem nepieciešams nodot glabāšanā savus nesezonas mašīnas riepu komplektus, taču mājās vai arī garāžā tam nav vietas. Mašīnas riepas Rīgā un arī Ulbrokā ir iespējams pārbaudīt, salabot, mainīt un arī visādi citādi savest kārtībā esošajai vai nākošajai darba sezonai. Riepu servisā arī izmērīs protektora biezumu, salabos auto diskus kā arī, vajadzības situācijā, nobalansēs riepas, lai braukšana būtu droša un ērta gan šoferim, gan pasažieriem un arī citiem satiksmes dalībniekiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *