AUTOMAŠĪNAS APKOPES SERVISA PAKALPOJUMI.

Katrs autovadītājs zina, ka par savu auto ir jārūpējas jau no pirmās iegādes dienas, neatkarīgi no tā vai, mašīna pirkta jauna salonā vai iegādāta jau lietota. Automašīnām periodiski ir jāiziet obligātā tehniskā apkope, lai tās pilnvērtīgi drīkstētu piedalīties ceļu satiksmē uz Latvijas ceļiem, kas, savukārt, nozīmē to, ka autoservisa apmeklēšana pirms TA iziešana būs obligāts darbiņš. Autoserviss Rīgā piedāvā dažāda veida pakalpojumus, kā arī ir sertificēts Lexus un Toyota servisa centrs. Dzinēju remonts, ritošās daļas diagnostika un remonts, nemaz nerunājot par auto elektriķi, disku un riepu balansēšanu un citiem vitāli nepieciešamiem pakalpojumiem, kam jābūt pieejamiem ik vienam automašīnas īpašniekam, ir pieejami autoservisā Juglā. Vairāk kā 10 gadu ilgā pieredze strādajot ar Lexus un Toyota automašīnām nodrošina lielu automehāniķu zināšanu klāstu, ko novērtēs ik viens klients, kurš izlēmis auto uzticēt konkrētajā servisā.

Uzzini vairāk – https://carway.lv/pakalpojums/ellas-maina/

TEICAMS AUTOSERVISS KATRAM INTERESENTAM.

Jo vairāk pakalpojumu autoserivss piedāvā, jo vairāk iecienīts klientu vidū tas būs, kaut vai tā iemesla dēļ, ka visas problēmas ir iespējams novērst vienuviet, kas ietaupa ne vien laiku, bet arī naudu. Autoserviss Juglā piedāvā visu – sākot ar autoevakuātora pakalpojumiem un beidzot ar auto riepu un disku balansēšanu. Sertificētie servisa centri piedāvā savus pakalpojumus jebkura zīmola automašīnai. Palīdzība netiks atteikta nevienam, turklāt, tā tiks veikta maksimāli ātri un kvalitatīvi!

TOYOTA UN LEXUS SERVISS JUGLĀ.

Sertificēts Toyota autoserviss, nozīmē zinošus darbiniekus un lieliskus risinājumus tieši šo automobīļu problēmu novēršanai. Gadu gaitā serviss no viena sertificēta tehniķa ir izaudzis līdz deviņiem speciālistiem un var vienlaikus pie sevis uzņemt pat astoņas automašīnas, kas nozīmē ātrāku problēmu novēršanu lielākam klientu skaitam. Cenas autoservisos tiek noteiktas, balstoties uz pašu problēmu, to, vai nepieciešamas rezerves detaļas un arī uz darba ilgumu un sarežģītību. Visas izmaksas ir caurspīdīgas un aptuvenie izdevumi tik atrunāti jau pirms darbu veikšanas. Ja esat palicis uz ceļa ar salūzušu auto, tad autoevakuātora pakalpojumi būs tieši laikā. Automašīnu servisā ir iespējams nodot arī tad, ja jāizdara nelieli darbiņi, piemēram, jānomaina eļļa vai jāuzpilda kondicionieris.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *