Durvis dzīvoklim, privātmājai – atlases priekšnosacījumi un vēl ieteikumi

Nebūs būtiski vai, piemēram, tās ir ārdurvis dzīvoklim vai privātmājām, viņām tomēr ir jāatbilst stingriem izturības nosacījumiem, jānodrošina pamatīgs drošības līmenis, un arī jānovērš ļaunprātīgas ienākšanas gadījumus. Kā arī kā ārdurvis dzīvoklim, gan arī mājoklim būtu jābūt ar labām siltuma noturīgām īpašībām, ergonomiku, parocīgumu un vēl jāspēj pasargāt no ārpuses trokšņiem. Bez tam ārdurvis privātmājām ir tāda veida lieta, kurai jābūt ārēji pievilcīgai, jo ​​tās ir ikvienas mājas seja. Durvīm, kā dizaina elementiem, izcili jāiekļaujas apkārtējā interjerā, kā arī jāsaskan ar ēkas vispārējo stilu.

Uzzināt vairāk – https://m-lux.lv/jekabpils/

Ārdurvis – kādi tad veidi pastāv?

Ārdurvis privātmājām vai dzīvoklim tiks klasificētas arī pēc vairākiem būtiskiem parametriem. Galvenais, būtu nepieciešams vērst uzmanību materiālam, no kā ārdurvis dzīvoklim var tikt taisītas. Starp jau populārajiem variantiem var uzskaitīt kokmateriālu, PVC, metāla jeb dzelzs durvis. Kā arī pārdošanā var arī atrast cita veida durvju konstrukcijas. Bez šaubām, šie veidi nav tik pieprasīti klientu vidū, it īpaši stikla ārdurvis.
Koka ārdurvis ir diezgan izplatītas, jo tās ir diezgan izturīgas kā arī paspilgtina mājas ārpusi. Bet šādu durvju popularitāte ir nedaudz mazinājusies, šis apstāklis tomēr ir saistīts ar to, kad pārdošanā parādījās metāla ārdurvis, kas veicina lielāku uzticamību.
Šodienas plastmasas ārdurvis dzīvoklim un privātmājai ir diezgan populāras. Viņu izgatavošanai tiks izmantoti plastmasas profili un plastmasas loksnes. Starp šīm loksnēm ir uzstādīta izolācija, kas palielina produkta siltumizolācijas īpašības.
Kaut gan vispopulārākais veids ir metāla durvis privātmājai un dzīvoklim. Tas būs saistīts ar faktu, ka tiem būs augstas drošības īpašības. Kad tie ražotas metāla ārdurvis, būs izmantota standarta dzelzs loksne, kuras biezums varētu sasniegt 2 mm. Jo resnāks materiāls, jo augstāka ir izturība konstrukcijai.
Protams, priekš tam, lai ārdurvis privātmājām varētu būt kā drošības garants, gan rota, vislabāk ir izvēlēties moderno variantu. Tie būs ražoti no dažādiem materiāliem, kā arī tiem būs ievērojamas dizaina iezīmes. Durvis varētu būt atšķirīgas viena no otras pat jau pēc tā, kāda veida būs metāla durvju slēdzenes vai cita veida durvīm.

Tikai uz ko jāskatās, kad tiek izvēlētas ārdurvis privātmājām vai dzīvoklim?

Mūsdienu būvmateriālu un būvniecības pakalpojumu noieta tirgus ir noteikti pārsātināts tieši ar piedāvājuma klāstu, kāda veida varētu būt ārdurvis privātmājām vai dzīvoklim. Tanī pat brīdī var pamanīt visplašāko cenu diapazonu, dažāda veida materiālus, ļoti dažādas slēdzenes un dizaini. Nolemt, kādas tad ārdurvis dzīvoklim jau ir piemērotākās, nebūs vienkārši. Galu galā, iegādājoties, jāskatās:

  • drošības aspekts;
  • trokšņu absorbācijas un siltumizolācijas iezīmes;
  • kopējais dizains;
  • izturība;
  • pieejama cenu.

Ārdurvīm jābūt vienkārši izmantojamām, viegli veramām ciet kā arī veramām vaļā, un vēl jānovērš iepriekš negaidīta durvju atvēršana, ja durvju slēdzene būs atvērta. No konstrukcijas elementiem sevišķa vērība jāpievērš durvju vērtnēm, konstrukcijām, eņģēm un iebūvētās actiņas ierīcēm, un būtiskas ir metāla durvju slēdzenes un pavisam cita varianta durvīm.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *