Ieplīsis auto priekšējais stikls – ko darīt?

Mašīnas stikli aizsargā iekšējo salonu no nokrišņiem, spilgtas saules, smalkiem akmeņiem. Nemainīgas ārējās vides faktoru negatīvās ietekmes dēļ, laikam ejot parādās dažādo veidu auto bojājumi, un tad, iespējams, nāksies veikt tādu lietu piemēram, kā auto stiklu maiņa. Arī auto aerodinamika vienmēr būs atkarīga no vējstikla, kas tad, piemēram, ievērojami ietekmē degvielas izmantošanu kopā ar ātrumu. Auto logu maiņa priekš auto būs vēlama, kad uzrodas plaisas, kuras laika gaitā palielinās, padarot paša auto braukšanu neiespējamu. Turklāt auto stikla maiņa vai remonts ir vēl svarīga arī pēc ilgās lietošanas, kad uz tā parādās aizvien jauni skrāpējumi no akmentiņiem vai smiltīm vai vējstikla slotiņu pastāvīgas izmantošanas.

Kad pienāk brīdis, ka būs nepieciešama vējstikla remonts?

Vējstiklu remonts tomēr ir diezgan nopietns process, kurā tiks pielietots speciāls aprīkojums un iekārtas, kā arī tādi komponenti, kas ideāli atbilst rūpnīcas auto detaļām ģeometriski vai cita veida īpašībās. Auto stikla maiņas cena būs ietekmējama no šīm komplicētām nepieciešamajām darbībām un, jo vairāk auto logs atbilst oriģinālam, jo auto stikla maiņas cena ir uzrēķināta lielāka. Kaut gan ne vienmēr ir vajadzīga priekšējo auto stiklu maiņa, sastopami tādi gadījumi, kad ir gana tikai ar to, ka tiek izdarīts auto stiklu remonts. Bez šaubām, kad vējstikla remonts izmaksu ziņā ir izdevīgāks nekā nopietnā auto stiklu maiņa, tādēļ, laikā kad ir ieraudzīta plaisa vai šķemba stiklā, tad ir rekomendējams uzreiz doties uz servisu, priekš tam, lai tiktu cauri ar nelielām naudas izmaksām. Auto stikla maiņas cena standartā parasti noteikta kā fiksēta, taču pašam auto stiklam var būt dažādas cenu kategorijas. Nav noliedzams, ka, parasti vislabāk dot priekšroku servisam, kurā auto logu remonta cena un arī kvalitāte ir atbilstoša.

Vajadzīga vējstiklu maiņa – kur vērsties?

Diezgan daudzi uzņēmumi piedāvā tāda veida pakalpojumus, piemēram, kā auto logu remonts un maiņa. Parasti auto logu remonta pakalpojums tiek meklēts priekš tam, lai izlabot divus sastopamākos bojājumu tipus – plaisas un šķembas. Auto stiklu plaisu remonts būs daudz lētāks nekā visa vējstikla maiņa. Tādēļ, meklējot savu servisu, parasti ļoti labi jāpapēta serviss. Priekšroka jādod vietai, kur stikli auto stiklu maiņai tiek piedāvāti vien no licencētiem un pārbaudītiem ražotājiem. Jādod priekšroka vējstiklu maiņas un remonta servisam, kur izvēlās kvalitatīvu tehniku kā arī ir tīrība darba zonā, kas tad, savukārt, samazina iespēju, ka vējstikla remonta brīdī putekļi tiek stikla plaisās. Tīra vieta ir svarīga arī tajā brīdī, ja notiek vējstiklu maiņa. Jebkādi svešķermeņi, kas tiks zem hermētiķa, var novest pie ūdens noplūdes iekšpusē. Bez šaubām ir jāsalīdzina vējstikla remonta izmaksas izvēlētajā servisā kopā ar to konkurentiem, bet nemeklējiet vislētāko vietu, tā kā šajā gadījumā svarīgi turēt prātā to, ka padarīto pakalpojumu kvalitāte ir 1.vietā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *