Individuāla dizaina mēbeles katrai gaumei

Telpas noskaņu un plašumu visvairāk ietekmē mēbeles, kuras izkārtotas tajā. Izvēloties dažādas mēbeļu krāsu paletes, varam pilnībā izmainīt telpas raksturu. Minimālisma stila mēbeles radīs vienkāršu un vieglu gaisotni, kamēr siltu toņu koka mēbeles veidos robustu telpas gaisotni un rosinās relaksēties. Atkarībā no konkrētā pircēja, mūsdienu mēbeļu veikali piedāvā lielisku  klāstu ar dažāda veida mēbelēm. Ja tomēr neizdodas piemeklēt mēbeli jau izgatavotu un saliktu, vienmēr pastāv iespēja izgatavot mēbeles pēc individuāla pasūtījuma, tās pielāgot unikālām vēlmēm. Mēbeļu izgatavošana notiek gana ātri, tās piegādā un samontē ļoti veikli, to dara pie klientiem mājās.

Virtuvē notiek liela daļa jebkuras saimniecības rosības. Mājokļa saimnieku paradumi, tradīcijas un gaume tieši novērojama virtuves iekārtojumā. Virtuves mēbeles, kas izgatavotas pēc pasūtījuma lieliski pasvītro mitekļa individualitāti un neiejaucas telpas dabiskajā līniju plūdumā. Neatkarīgi no telpas lieluma, tieši iebūvētās virtuves ir iecienīts risinājums. Virtuves mēbeles nosaka to, kāda būs konkrētā virtuve – vienkārša un ērta vai mājīga un saulaina. Ir nozīmīgi saprast, vai virtuvē atradīsies trauku mazgājamā mašīna, veļas mašīna, cepeškrāsns – šīs virtuves ierīces nosaka virtuves mēbeļu izmērus un dizainu. Jāsaprot arī tas, ka virtuve ir telpa, kurā apgrozāmies visvairāk, tādēļ taupīt uz šīs telpas iekārtošanu tiešām nav ieteicams.

Vannas istaba sevī ietver kontrastējošas dabas. No vienas puses šī ir ļoti intīma istaba, tajā nozīmīga ir drošības sajūta. No otras puses, šī telpa ir atvērta arī mūsu viesiem.  Vannas istabas funkciju spektrs ir ļoti plašs, tādēļ gudra telpas iekārtošana ir būtiska. Lielākoties šī telpa ir neliela, bet ietilpināt tajā vēlamies gana daudz – vannu, tualetes podu, dušas kabīni, veļas mašīnu, izlietni, plauktus. Lai telpa nepazustu interjera objektu jūrā, ieteicams tās iekārtojumam atvēlēt konsultāciju ar ekspertu, kā arī ļauties radošām idejām. Vannas istabas mēbeles var piemklēt konkrētās telpas izmēriem, lai kvadrātmetrus izdotos izmantot prātīgi.

Katras mājas un dzīvokļa seja ir tieši priekšnams. Pat piegādes kurjers pamana mūsu koridora iekārtojumu, uzturoties pie durvīm vien dažas minūtes. Šī necilā telpa, kurai skrienam cauri, nevis uzturamies, nesaņem pietiekami daudz uzmanības. Šī iemesla dēļ priekšnami nereti atstāj haotisku un nepārdomātu iespaidu. Izvēloties ietilpīgas un ērti lietojamas priekšnama mēbeles, mēs varam radīt patieso iespaidu par mājokli – sakārtotu, tīru un mājīgu.

Viesistaba ir mājokļa eklektiskā telpa. Te, iespējams, drēgnos vakaros sprakšķ malka kamīnā. Viesistabā stāv TV, varbūt plašu atskaņotājs vai mūzikas atskaņošanas sistēma. Te varbūt ir stūra dīvāns, noklāts ar plediem un dekoratīviem spilveniem. Bieži sastopam arī kafijas galdiņu, uz kura stāv trauciņš ar ledenēm vai cepumiem. Viesistabu, iespējams, pieskandina klavieru skaņas, ja tajā atrodas arī klavieres. Šajā telpā katram mājokļa iemītniekam jājūtas ērti, atbrīvoti un mājīgi. Lai apvienotu mājinieku personības, viesistabā labi iederas iebūvētie skapji,  TV iekārtas, plauktu sistēmas – gan atvērtās, gan slēgtās. Viesistabas mēbeles ir kļuvušas elegentas un jau sen atkāpjas no klasisko sekciju tradīcijas. Mūsdienīga viesistaba ir funkcionāla, eleganta un mājīga.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *