INDIVIDUĀLA PIEEJA APĢĒRBA IZVĒLĒ DŽINSU VEIKALĀ

Atverot skapi, redzam dažādus apģērba gabalus, taču, vai ievērojat arī to, ka lielākā daļa no tiem ir džinsa auduma izstrādājumi? Pateicoties auduma universālumam, no tā tiek šūtas ne tikai bikses, bet arī šorti, krekli, jakas, pat apavi un ziemas apģērbs. Turklāt, džinsa auduma apģērbs rotā gan dāmu, gan kungu un bērnu garderobi. Džinsu bikses un džinsu apģērbi kopumā ir universāli, labi izskatās un ilgi kalpo. Tieši šī iemesla dēļ populārākie džinsa bikšu ražotāji jau teju simts gadus ir stabilās pozīcijās apģērbu tirgū. Mūsdienās džinsa audums tiek papildināts ar dažādām variācijām, piemēram, pievienots elastāns, jo džinsa audums pats par sevi nav pārāk elastīgs un sastāv no 100% kokvilnas. Ņemot vērā auduma specifisku, tas ir ilgmūžīgs, tādēļ būtu nelietderīgi to izmest, ja rodas kāds neliels plīsums vai kāds cits defekts. Džinsu bāzē pieejams arī apģērba remonts, kas ātri vien defektu pārvērtīs par neredzamu vai pat par efektu!

Uzzināt vairāk – https://www.dzinsubaze.lv/apgerbi/

DŽINSA BIKŠU PIEDĀVĀJUMS VĪRIEŠIEM

Dažāda veida vīriešu džinsi ir pieejami ne tikai atšķirīgos modeļos, bet arī pieejami dažādās krāsās. Kungi, būdami nedaudz konservatīvāki, mēdz izvēlēties trīs krāsu džinsa apģērbu – zilu, melnu, bēšu/zemes toņu. Tas ir attiecināms ne tikai uz džinsu biksēm, bet arī džinsu šortiem. Pareizs un piemērots apģērba modelis palīdz auguma aprisēm izskatīties simetriskām un proporcionālām. Slim bikšu modelis būs piemērots kungiem ar garām kājām, savukārt straight lieliski izskatīsies uz pilnīgas miesasbūves vīriešiem. Džinsu veikals piedāvā arī konsultācijas, lai varētu labāk atrast sev piemērotu modeli.

DŽINSU APĢĒRBI SIEVIEŠU GARDEROBEI

Sieviešu džinsi ir pieejami ārkārtīgi lielā modeļu un dizainu klāstā. Tas varētu būt skaidrojams ar to, ka dāmām ir grūti izvēlēties to vienu vienīgo, tādēļ tiek piedāvātas dažādas variācijas. Džinsu šorti sievietēm, tā pat kā garās džinsu bikses ir viens no populārākajiem apģērba gabaliem. Džinsu bikses sievietēm tiek piedāvātas dažādos modeļos – skinny, straight, ankle lenght, boyfriend, slim un šo sarakstu varētu turpināt vēl ilgi. Neatkarīgi no profesijas, ikdienas pienākumiem un visa cita, kas sievietes padara atšķirīgas vienu no otras – komforts ir pats svarīgākais, neatkarīgi no tā vai strādājat veikalā, birojā, esat mājsaimniece vai skolotāja. Apģērbs, kas nav ērts var ļoti viegli sabojāt dienu, tādēļ vislabāk ir izvēlēties kvalitatīvus un patīkamus apģērba gabalus, kas visas dienas garumā sniegs komfortu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *