Kādi apsardzes varianti ir atrodami šobrīd?

Arī jau ar drošām durvīm kā arī uzticamām durvju slēdzenēm nebūs īstenojams pilnībā būt pārliecinātiem par savas mājas drošību. Lai pēc iespējas maksimāli palielinātu īpašuma drošību, būtu vajadzīga signalizācijas uzstādīšana mājoklim vai arī dzīvoklim. Visas šodienas ierīces darbojas pēc līdzīga principa, tomēr atšķiras tieši pēc informācijas pārraides veida, sensoru skaita vai veida, un pāris citām funkcijām. Bet, lai saprastu priekš sevis, kas jebkurā konkrētajā variantā jau ir labāks, Jums priekš sevis ir jāizprot, kāda veida drošības risinājumi eksistē un kā tie darbojas.

Uzzini vairāk – https://eurocash1.lv/korporativajiem-klientiem/trauksmes-signalizacijas-poga/

Kādu drošības risinājumu tipu labāk būtu piemeklēt?

Skatoties, kādi eksistē drošības risinājumi, lai aizsargāt māju, atklājas, kad tieši šo jau ir salīdzinoši daudz. Ikviens var pats sev uzlikt aizsardzības sistēmu vai, piemēram, doties pie nozares speciālistiem. Pamata atšķirība būs tajā, kad, griežoties tādā uzņēmumā, var būt pārliecinātiem, ka iebrukšanas situācijā sekos momentāla reakcija un dienests dosies uz apsargājamo objektu. Pretējā gadījumā Jums vajadzēs pašiem jākontrolē un jāmēģina izsaukt policija. Apsardzes veidi iedalās – tehniskā un fiziskā apsardze, inženiertehniskā un kombinētā apsardze.
Fiziskā apsardze – ikviens no mums ir redzējis sargus tirdzniecības vietās un sargu stāvlaukumā, to arī dēvē par fiziskā veida apsardzi. Visbiežāk fiziskā apsardze tiek izmantota ,kad ir nepieciešama apsardze kādā pasākumā, vai arī jāparved kāda tieši dārga lieta, protams, arī īpašuma aizsardzība. Pasūtot pakalpojumus tikai no uzticamas firmas jau ir droši, tā kā tiem uzņēmumiem standartā jau ir visi sertifikāti un garantijas. Bet eksistē iespēja, kad tad tiek atrasti citi drošības risinājumi, piemēram, sargs, ko var arī censties noalgot un kas arī apsargās īpašumu. Bet šajā gadījumā ir diezgan neskaidras garantijas.
Kā vēl viens variants, kuru nodrošina licencēti uzņēmumi ir tehniskā apsardze, kas arī ir ļoti drošs un uzticams veids. Šajā gadījumā notiek signalizācijas uzstādīšana pie Jums īpašumā un no tās signāls vai pat video nonāk uz “pulti” sargiem, kas visu diennakti seko objektiem. Tādā veidā pie Jums uz mājām izbrauc ātrās reaģēšanas dienests kā arī informē Jūs par situāciju kopumā. Bez šaubām, Jūs varat arī paši uzstādīt signalizāciju, kas nodos ziņu uz telefonu, tomēr nenoliedzami speciālisti to visu paveiks ātrāk.
Pēdējie 2 veidi ir inženiertehniskais variants un kombinētais, kur visiem saprotams, kas ir kombinētais – daudzu variantu apvienojums, atrodot visdrošāko risinājumu. Savukārt, inženiertehniskais veids būs tāds, kad tiek izmantoti, piem., metāla žalūzijas vai dzelzs režģi, kā veikalu ēkās. Tas nevar nodrošināt pilnu aizsardzību, bet nenoliedzami aizturēt uz kādu laiku laupītāju gan varēs.

Pie kā pasūtīt dzīvokļa aizsardzību, lai varētu dzīvot nesatraucoties?

Skatoties apsardzes firmas, nozīmīgs faktors jau ir tieši tas, vai apsardzes uzņēmums būs gatavs arī uzņemties atbildību pat finansiālu. Saskaņā ar likumu uzņēmumam jau ir jāatbild par tiem zauējumiem, kuri radušies nekvalitatīvu pienākumu izpildes vai kādas darbības neīstenošanas dēļ. Otrs būtisks moments būtu ātrās reaģēšanas komandas ierašanās laiks. Īstenībā šim maksimālajam laika periodam vajadzētu būt iekļautam līgumā, pretējā gadījumā nemaz nav iespējams uzstāt uz apsardzes uzņēmuma finansiālo atbildību, gadījumā ja darbinieki nepaspēs atbraukt laicīgi. Eksperti apliecina, ka vidēji ātrās reaģēšanas komandu ierašanās laiks ārpus pilsētas ir desmit līdz piecpadsmit minūtes, pilsētā vēl ātrāk, taču, protams, šo laiku atrunā katram individuāli. Bez šaubām izpētiet jebkādas rekomendācijas, kuras atrodamas par uzņēmumu, lai saprastu darbības principus un esošo sadarbību ar klientiem. Kompānijas darbības profesionālā pieredze, speciālistu kvalifikācija un to fiziskais stāvoklis, moderns aprīkojums arī ir ļoti svarīgs atlases kritērijs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *