KĀDS IR OPTIKAS PREČU VEIKALU PIEDĀVĀJUMS INTERNETĀ?

Ar vien vairāk cilvēku, kuri ikdienā lieto brilles, mēdz dot priekšroku kontaktlēcām. Tas būs ērts un vienkāršs risinājums ikvienam, kuriem nav vēlēšanās valkāt brilles, vai vajadzīgs kāds alternatīvs risinājums redzes korekcijai ikdienā.

Optikas preču vietnēs ir pieejamas dažāda veida acu lēcas, un sev piemērotas atradīs katrs – gan cilvēki, kuriem ir tuvredzība, gan tālredzība, gan tie, kuri kontaktlēcas grib lietot kā atsevišķu stila elementu. Acu lēcas ir nopērkamas arī online, turklāt, nereti tās iegādāt e-vides vietnēs ir izdevīgāk un arī izvēle ir lielāka, kas obligāti būtu viens no noteicošajiem faktoriem tam, kādēļ daudzi izvēlas iepirkties interneta veikalos. Interneta optikas produktu veikalos ir iespējams iegādāt arī briļļu un arī lēcu kopšanas aksesuārus, tajā skaitā arī saulesbrillēm.

KĀDS IR KONTAKTLĒCU KLĀSTS OPTIKAS PLATFORMĀS TIEŠSAISTĒ?
Pat visprasīgākais vietnes apmeklētajs atradīs sev atbilstošas kontaktlēcas. Pieejamas ne vien kontaktlēcas, kas paredzētas vienreizējai lietošanai vienu dienu, bet arī tādas, ko var izmantot divas nedēļas un arī pat mēnesi bez pārtraukuma. Ir iespējams nopirkt ari lēcas, ko var nēsāt dažus mēnešus, līdz pat pusgadam. Piekritīsiet, ka tas būtu ļoti ērti! Pieejamas arī toriskās kontaktlēcas, kas būs īpaši aktuāla vajadzība visiem tiem, kuri slimo ar astigmatismu. Multifokālās jeb progresīvās kontaktlēcas ir domātas tiem, kuriem ir nepieciešama redzes korekcija gan lai redzētu tuvumā, gan tālumā vienlaikus. Kā interesants arējā izskata maiņas līdzeklis kalpo lēcas bez stipruma, kuras, ievietojot acī, it kā maina acs zīlītes krāsu un piešķir izskatam pavisam savādāku noskaņu. Ja ar acs zīlītes stila maiņu uz citu toni ir par maz, iespējams pasūtīt kontaktlēcas, kas sejas izskatam dos pavisam traku akcentu, kuras ievietojot, acs iegūs sarkanu, baltu un arī jebkādas citas krāsas zīlīti vai pat iespējams ievietot kontaktlēcu ar attēlu. Nepierasta dizaina kontaktlēcas var pasūtīt gan online, gan parastos optikas preču veikalos.

KĀDI SPECIĀLISTI JĀAPMEKLĒ PIRMS BRIĻĻU UN LĒCU PIRKŠANAS?
Acu ārsta vai optometrista konsultācija pirms kontaktlēcu vai briļļu iegādes, nekad nenāks par ļaunu, pie tam, lielā daļā optikas veikalu tā pat ir obligāta nepieciešamība precīzu optikas preču iegādei. Optometrista pakalpojumi ir pieejami daudz kur, un tieši šis speciālists izmērīs vai pateiks, kāda stila brilles vai lēcas ir vajadzīgs iegādāties. Nekad nevajag lietot kontaktlēcas vai brilles, kas nav atbilstošas Jūsu redzes stiprumam un vajazībām, jo tas var ne tikai bojāt redzi, bet veselību kopumā – reiboņi, galvassāpes uc. problēmas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *