Kāds kamīns noderētu Jums?

Dažāda veida kamīni vienmēr saistās ar mājīgumu, jo ražotāji parūpējas ne vien par siltuma saglabāšanas iespējām, bet arī estētisko pusi. Kamīnkrāsnis ir ērtas un teicami iederas jebkurā telpas interjerā, jo to izkārtojums atkarīgs tikai no Jūsu iecerēm. Atsevišķie stūra kamīni ir salīdzinoši mazāki, bet ar tiem arī var apsildīt plašas telpas. Granulu kamīni ir vēl ērtāki, turklāt pēc sadegšanas pelnu ir maz. Krāsnis nodrošina vairākas privilēģijas, jo speciālisti izmanto tehnoloģijas, kas samazina radīto izmešu daudzumu utt. Skatīt vairāk šeit!

Pirts krāsnis atpūtas baudīšanai

Pirts krāsnis ir ērts risinājums, jo pirtī izmantojamiem akmeņiem ir speciāla tvertne un durtiņu vēršanas virzienu var izraudzīties pats. Inovatīvās malkas krāsnis ir viegli kurināt, jo daudzi modeļi izplānoti tā, ka nav pat jāieiet pašā pirts telpā. Tieši ziepjakmens apdare krāsnīm ir viena no visvērtīgākajām, jo tai noteikti nekaitē nekādas ķīmijas, pietam tā visai ātri uzsilst. Krāsnis un to lielās durvis jātīra regulāri, taču tas noteikti neprasīs daudz laika. Pati atrašanās pirtī būs tik relaksējoša, ka uzreiz aizmirsīsiet par savu ikdienas rutīnu un tiešām izbaudīsiet pirts siltumu.

Kombinētas plītis Jūsu virtuvei

Klasiskas plītis lieliski iederas lauku mājās, vienkāršos dzīvokļos un citās vietās, taču svarīgi piemeklēt to plīts variantu, kas pēc visiem faktoriem visvairāk atbilst Jūsu vajadzībām. Plītis ar cepeškrāsni ir satriecošs risinājums mazām telpām, jo iegūstat iekārtu, kas pilda vairākas lietderīgas funkcijas. Pavisam viegli sasniegt vajadzīgās temperatūras atzīmi var izmantojot speciālās plītis ar 2 cukām, jo tad var sildīt nelielo kurtuvi un arī cepeškrāsni. Ziepjakmens apdare ir ļoti iecienīta, jo tai nekādā veidā nekaitē ķīmiskie līdzekļi, ūdens un daudzas citas lietas, tāpēc plīts ilgi izskatīsies kā jauna.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *