KĀDUS TAPEŠU VEIDUS PIEDĀVĀ?

Viens no, ja ne pats populārākais iekšējās apdares veids sienām, ir tapetes, kas mūsdienās ir nopērkamas ne tikai ar visdažādākajiem dizainiem, bet arī taisīts no visdažādākajiem materiāliem, pie tam, ar individuālu iespēju pielāgot tās telpas vajadzībām.

Ar tapešu palīdzību telpā, ir iespējams radīt īpašu atmosfēru, izveidot dažādus akcentus telpai vai sienai un visādi citādi spēlēties ar sienas lomu telpā un dizainā kopumā. Tapetes iespējams atrast jebkurai telpai – viesistabai, bērnistabai vai virtuvei. 21.gadsimtā ir ērti iepirkties internetā, tostarp interneta būvmateriālu veikalos vai interjēra dizaina salonos. Tapešu piegāde klientiem no interneta veikaliem ir ātra un ērta. Vari uzzināt vairāk mājas lapa!

Jebkuram interesentam ir iespējams izvēlēties sev tīkamu sienas apdares risinājumu ne tikai no tā piedāvājuma, kas ir redzams veikalā uz vietas, bet arī no kataloga. Tapetes tiek iedalītas dažādās kategorijās, vispopulārāk ir to iedalījums pēc materiāla, no kā tās ir ražotas. Daudzi nemaz nezina to, ka tapetes netiek ražotas tikai no papīra, bet arī vēl veseliem septiņiem citiem materiāliem. Tiek atsevišķi izdalītas fototapetes, papīra tapetes, vinila tapetes, flizelīna tapetes, stikla šķiedras tapetes, dabiskās tapetes un arī krāsojamās tapetes. Lielisks risinājums ātram telpas atsvaidzināšanas variantam ir pašlīmējošās tapetes, kas ir viegls un ērts paņēmiens kā telpai ātri un bez liekas netīrības piešķirt jaunu izskatu. Interesants risinājums telpas atsvaidzināšanai ir arī 3D tehnoloģijas tapetes, kas akcentēs labāko telpas daļu, vai gluži otrādi – noslēps sienas defektus.

KAS JĀŅEM VĒRĀ PĒRKOT TAPETES?
Iegādājoties tapetes, ir nepieciešams izvērtēt dažādus kritērijus. Piemēram, tapetes bērnistabai būs rotaļīgas ar dažādiem bērniem aktuāliem elementiem, savukārt tapetes virtuvei būs viegli kopjamas un mazgājamas. Ja ikdienā nākas saskarties ar alerģijām, tad jāizvēlas šķidrās tapetes, kas ir speciāli austas no stikla šķiedras un to kalpošanas ilgums ir īpaši ilgs – 30 gadi! Ja vēlaties iekārtot viesistabu, kuras sienas dienu lielāko daļu apspīd saule, tad svarīgi izvēlēties tādas tapetes, kuru raksts vai krāsa ar laiku saulē neizbalētu un tapete nezaudētu savu vizuālo pievilcību. Ražotājs un veikala darbinieki ar prieku palīdzēs atrast piemērotāko risinājumu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *