Kāpēc nomāt krēslus ir izdevīgāk?

Vai kādreiz esi aizdomājies, kas ir tās mēbeles, bez kurām nav iedomājama neviena sabiedriska telpa?

Viena no šādām mēbelēm pavisam noteikti ir krēsli. Krēsli nav tikai priekšmets, uz kā sēdēt – tie nosaka arī iespaidu par telpas kopējo stilu un liecina par mūsu stila izjūtu. Ja jūs meklējat uzticamu sadarbības partneri, kas piedāvā kvalitatīvus Latvijā izgatavotus krēslus (piemēram, virtuves krēslus, atpūtas krēslus, konferenču krēslus un vēl daudzus citus), tad dizainakresli.lv pavisam noteikti  ir perfekta izvēle.

Dizainakresli.lv  ir uzņēmums ar vairāk kā 10 gadu pieredzi krēslu izstrādē un ražošanā.

Dizainakresli.lv produkcijai ir vairāki būtiski plusi. Pirmkārt, tā ir nemainīga kvalitāte – uzņēmums garantē, ka šīs mēbeles būs izturīgas un kalpos gadiem ilgi.  Otrkārt, elegance – liekti līmētā finiera krēsli ir īpaši ar elegantām, liektām līnijām un formām, kas jebkurā interjerā iederās ļoti labi un harmoniski. Treškārt, materiāls, no kā šie krēsli tiek izgatavoti, ir liekti līmētais finieris, tāpēc šie krēsli ir viegli pēc svara, kas ir būtiski, ja nepieciešāms krēslus pārvietot, turklāt to ergonomiskā forma arī sēdēšanai piešķir papildus ērtību. Ceturtkārt, bet ne mazsvarīgāk – šie tomēr ir dizaina krēsli, kuru dizainu ir radījuši starptautiski pazīstami interjera dizaineri, piemēram, Pancho Nikander no Somijas, Komplot Design (Dānija), Eric Pfeiffer no ASV un vēl daudzi citi.

Kāpēc izvēlēties dizainakresli.lv radītos krēslus? Šis ir uzņēmums ar daudzu gadu profesionālos meistarību krēslu un cita veida mēbeļu ražošanā. Tā ir nemainīga kvalitāte, izsmalcināta elegance un komforts.

Elegance. Saplākšņa krēslu līnijas un formas ir liektas un plūstošas. Šie krēsli harmonizē jebkāda veida telpu. Vēl jo vairāk – dizainu šiem krēsliem ir izstrādājuši pasaules vadošie dizaineri.

Komforts – pateicoties liekti līmētā finiera tehnoloģijai, saplākšņa krēsli ir ļoti viegli, tādēļ krēslus ir viegli pārvietot, turklāt krēsli veidoti tā, lai būtu ātri uzliekami viens uz otra un ērti glabājami.

Lai gan stils tiek iedvesmots pasaules pieredzē, šie krēsli tomēr ir patiess Latvijas produkts. Latvijā ražoti krēsli –  tātad tos ir iespēja apskatīt klātienē pirms pirkuma izdarīšanas, turklāt tie tiks piegādāti ātrāk un lētāk salīdzinot ar izmaksām, kas rastos, pasūtot dizaina krēslus no ārzemēm, kā arī nepieciešamības gadījumā pasūtījumu nav problēmu individuāli pielāgot jūsu specifikācijai.

Izvēloties, piemēram, krēslus virtuvei vai bāra krēslus, ļoti svarīgi atcerēties, ka krēsliem ir noteikti jābūt viegli tīrāmiem.

Ja jāpērk konferenču krēsli, pievērsiet uzmanību kam citam – {vai tos būs viegli} glabāt saliekot vienu uz otra, vai tie nebojās grīdas segumu, vai krēslos būs komfortabli atrasties garas stundas?

 

Ja gribat, lai krēsli ātri nenolietojas, turklāt izskatās gaumīgi, tad iesakām izvēlēties tos no firmas, kas bāzējas šeit Latvijā un uzņemas atbildību par savu darbu un gādā par nopietnu pieeju pret jebkuru klientu. Vietējie ražotāji ir atbildīgi savu pircēju priekšā, jo tikai tādā veidā iespējams ilgstoši noturēt nemainīgi izcilu slavu.

Dizainakresli.lv pavisam noteikti ir augstākās klases sadarbības partneris krēslu un citu mēbeļu iegādes jautājumos, jo augstas kvalitātes krēsli un citas mēbeles, kā arī profesionāla apkalpošana te būs būtiskākās vērtības – sākot no virtuves iekārtošanas un beidzot ar varena uzņēmuma konferences apkalpošanu.

 

Uzticamas sadarbības partneris ir pati svarīgākā vērtība visos gadījomos, jo tas nodrošina  izdošanos vismaz par 50% – tas ir spēkā gan jautājumos, kas attiecas uz atpūtas krēsla iegādi, gan uz sava firmas iekārtošanu. Izvēlies profesionālu un gaumīgu mēbeļu ražotāju – dizainakresli.lv!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *