KAS IR ILGTERMIŅA AIZDEVUMS INTERNETĀ?

Viens no, ja ne pats populārākais aizdevumu veids visā pasaulē ir ilgtermiņa kredīti. Tas ir populārs norēķinu veids reizēs, kad nepieciešams segt neparedzētus izdevumus par pirkumiem, pakalpojumiem, medicīnas ārkārtas situācijām un tamlīdzīgos gadījumos. Arī interneta aizdevēji labprāt piedāvā ilgtermiņa aizdevumus, tādēļ ne vienmēr ir jādodas uz banku, lai tādu saņemtu. Lai dokuments, kas apstiprināts elektroniski būtu derīgs, ir nepieciešams e-paraksts, kas ir pieejams jebkuram Latvijas Republikas pilsonim ar derīgu personu apliecinošu dokumentu. Šādu aizdevumu ir iespējams atmaksāt pat 6 gadu laikā, turklāt, maksimālā aizdevuma summa ir 10 tūkstoši eiro.

KUR ŅEMT KREDĪTU UZ PIECIEM GADIEM?
Iesākumā varētu šķist, ka ilgtermiņa aizdevums ir pats sliktākais un neizdevīgākais no visiem aizdevumu veidiem, taču tā nebūt nav, piedevām, aizdevumu ir iespējams vienmēr atmaksāt ātrāk kā noteikts līgumā. 500 eiro ir zemākā summa, ko ir iespējams saņemt kā patēriņa aizdevumu. Šāda apmēra aizdevumu klient parasti ir spējīgi atmaksāt ātrāk, turklāt, dažu mēnešu laikā. Aizdevumu ir iespējams saņemt uz laiku līdz pat 6 gadiem un summu 10 tūkstoši eiro, kas nozīmē to, ka aizņemoties šādu summu, vidējās izmaksas aizdevuma segšanai būs nedaudz vairāk par 170 eiro mēnesī. Protams, tiek piemērots arī procentu maksājums, kas ir cena aizdevuma ņemšanai. Procentu apmērs tiek piemērots atkarībā no kopsummas, kas ir no 9 – 35 procentiem.

KAS JĀDARA, LAI SAŅEMTU ILGTERMIŅA AIZDEVUMU INTERNETĀ?
Kredīti ilgtermiņā – iespējams saņemt gan izmantojot internetu, gan ierodoties personigi aizdevēja birojā. Dažāda veida aizdevumus, kas pieejami internetā, Latvijā izsniedz tikai tām personām, kuras ir sasniegušas 21 gada vecumu un ir derīgs personu apliecinošs dokuments un konts kādā no Latvijas bankām. Aptuveni stundas laikā klientam tiek paziņots par lēmumu – vai kredīta pieteikums ir apstiprināts vai noraidīts. Viens no lielākiem plusiem šāda veida kredītiem ir tas, ka nav nepieciešama ķīla, lai to saņemtu, kas ir liels atvieglojums daudziem interesentiem.

Kredītsaistības noteikti nav bieds, par spīti tam, ka mediji apgalvo pretēji. Patēriņa jeb ilgtermiņa kredīts ir lieliska iespēja ikvienam segt pēkšņi radušos izdevumus un realizēt sen nepieciešamu pirkumu iegādi. Pieteikumus tiešsaistes kredītam ir iespējams nosūtīt pat brīvdienās un nakts stundās. Protams, tiek piemērots procentu maksājums, kas ir samaksa par aizdevuma izsniegšanu, taču tās lielums ir atkarōgs no aizdevuma apmēra un nebūt nebūs par traucēkli aizdevuma atmaksai.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *