Kas tieši ir jāskatās, meklējot brilles vai polarizētas saulesbrilles?

Labas brilles gan koriģējošās, gan polarizētas saulesbrilles, ir tās, kurās jūtaties ērti un kas piemērotas valkātāja sejai. Neņemot vērā to, kad brilles jau ir tīri individuālas, taču, kad tiek meklēti briļļu ietvari, būtu jāievēro dažas lietas. To pašu var arī attiecināt, ja jāizvēlas polarizētas vai optiskās saulesbrilles. Kā viens no svarīgākajiem kritērijiem ir sejas forma. Piemēroti briļļu ietvari ne vienīgi labi izskatīsies, taču arī novērsīs uzmanību no sejas trūkumiem un uzsvērs tieši stiprās puses. Pastāv profesionālu norādījumi, kad tiks meklēti zīmolu briļļu ietvari, taču tos jau iespējams attiecināt pat uz vienkāršajiem ietvariem. Galvenie pamatprincipi, ja būs iegādāti briļļu ietvari internetā, būs atrast piemērotu rāmja formu un vēl izmēru, kā arī nekļūdīgi piemeklēt to tad sejas formai.

Īsto briļļu izvēle

Briļļu ietvari, kas izcels Jūsu personību? Kad tiks iegādāti briļļu ietvari internetā, vienmēr ir ļoti labi, ja pastāv kritēriji pēc kuriem vadīties. Veicot atlasi, akcents jāliek tieši uz sekojošiem momentiem:

1. Noskaidrojiet savas robežas, šeit runa iet par seju. Briļļu ietvari nedrīkst pārsniegt sejas robežas, brilles nevar pārsniegt vaigu kaulus. Uzvelkot brilles vai saulesbrilles, to ķepiņām jābūt paralēlām. Gadījumā ja tās tuvojas viena otrai, tad tās spiedīs degunu, bet, ja tālu viena no otras, brilles var krist nost.
2. Lielāks nemaz nenozīmē labāks. Pirmkārt, ietvars nedrīkst būt par augstu. Ir labi, kad rāmja augšējā mala ir vienu līdz divus ml zemāk par uzaci. Izņēmums ir kaķa acs briļļu ietvari. Nav labi, ja briļļu rāmji ir tik lieli, kad Jūsu uzacis var redzēt caur brillēm. Otrā lieta, koriģējošās brilles vai arī saulesbrilles nevar ļoti lielas. Uzzīmējiet divas horizontālas līnijas. Viena līnija tiek zīmēta gar uzacīm, otra gar deguna galu. Izmēģiniet brilles un tad pārliecinieties, ka viņas neaizņem vairāk kā divas trešdaļas no vietas, kas ir starp līnijām.
3. Briļļu tiltiņš uz deguna vai deguns uz tiltiņa? Briļļu tiltiņš jau ir stienis – savienojums, kas tad vieno abas rāmja puses. Un, protams, tāda lieta var uzlabot sejas vaibstus, tāpat kā kosmētika. Augsta tipa tilts padara degunu garāku, zems tilts, gluži pretēji, padara to īsāku.
4. Ir zīmolu briļļu ietvari ar dubultu tiltu. Šādai lietai nav tehniska pielietojuma: īstenībā tas ir stila elements. Gadījumā ja vēlaties pievērst uzmanību savam degunam pie tam padarīt to redzamāku, šajā gadījumā minētais variants der, ja nē, vislabāk izvairīties no tāda varianta.

Optika Jēkabpilī vai arī Talsos – tieši uz ko tad lūkoties, meklējot salonu?

Jebkurā gadījumā, vai arī Jums nepieciešami optio briļļu rāmji, vai arī bērnu saulesbrilles, vislabāk tos sūtīt zināmā un arī uzticamā vietā, kur varētu ne tikai atrast saulesbrilles, bet arī koriģējošās brilles jau ar noteiktu korekcijas iespēju redzei. Mūsdienu optikas salons ir uztverts ne vien, kā tirdzniecības vieta, bet, protams, arī kā vieta, kur varētu veikt redzes pārbaudi. Tādēļ, bez šaubām, optika Cēsīs, Jelgavā, Talsos vai Ogrē ar acu ārstu klātienē visu laiku būs daudz vairāk pieņemama nekā, piemēram, tirgus, kurā arī iespējams nopirkt optiskās saulesbrilles vai arī koriģējošās brilles, taču par to atbilstību Jums ir jāšaubās. Tagad labi optikas veikali Liepājā jau būs atrodami, līdz ar to nav īsti jābrauc tieši uz Rīgu, jo daudziem labiem optikas saloniem eksistē filiāles arī citās Latvijas pilsētās. Taču vienmēr mēģiniet skatīt vairāk informācijas par klientu rekomendācijām, tā kā tikai tādā veidā var uzzināt, piem., kādi optikas veikali Liepājā tad ir vislabākie.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *