Ko tad pasākt, kad mašīnas durvis vai mājas durvis salūza un tad neveras vaļā?

Jebkura pat dārgākā vai augstas kvalitātes durvju slēdzene varētu sabojāties. To var attiecināt ne vien uz mājas durvīm, bet arī var būt apgrūtinoša auto atvēršana. Parasti visi nezina, kurā vietā doties šinī situācijā, kaut gan labākais risinājums varētu būt pats atslēgu serviss, kur tad kompetenti speciālisti palīdzētu atvērt durvis bez to bojāšanas. Šodien eksistē apdrošināšanas paketes, kurās pakalpojumu sarakstā ir iekļauta arī sos durvju atvēršana. Bet arī bez šāda pakalpojuma, jau ir kompānijas, kurās tiks nodrošināts jebkāda tipa slēdzeņu serviss, kas palīdzēs tikt galā ar problēmu, par tām skatīt vairāk var viņu mājas lapās.

Kādēļ varētu saplīst ārdurvju slēdzene Jūsu mājās?

Protams, jau ir jāatzīst tas fakts, kad arī labākās kvalitātes produktiem nav ideālu mehānismu un viss var nolietoties. Gadījumi, kad atslēga iesprūst un nepieciešams atslēgu serviss jau ir izplatīta parādība. Taču jāatzīmē, ka tas nekad nenotiek negaidīti. Parasti saimnieki jau ir pamanījuši nelielus darbības traucējumus, tomēr nevērs uz to uzmanību. Gadās, ka durvju atvēršana var notikt ar spēka pielietošanu, jo bez spēka nevar tās atvērt, tad pastāv liela iespēja, ka drīz atslēgu vairs nebūs iespējams pagriezt. Ir tik dažādi iemesli tam, ka ir nepieciešams durvju serviss, piem., tika mēģināts vērt durvis vaļā vai nu ar sliktu dublikātu, vai ar kādiem nepiemērotiem priekšmetiem. Bieži vien tāda lieta, kā seifu atvēršana var notikt ar to, kas gadās tepat pa rokai, līdz ar to var sabojāt mehānismu, kā rezultātā seifs vairs nepilda savu funkciju. Slēdzene tiek piesārņota, kas ir īpaši raksturīgs cilindriskām slēdzenēm, tāpēc obligāta regulāra mehānisma kopšana. Šajā gadījumā varētu būt ierobežota arī tādas lietas kā auto atvēršana, jo mēs jau diezgan reti izmantojam mehānisko slēdzeni un ta ierūsē, bet tad var gadīties, ka ir vajadzīga sos durvju atvēršana.

Kā sameklēt uzticamu speciālistu visu servisu vidū, kas labo slēdzenes?

Nav noliedzams, ka, kad būs nepieciešams atslēgu serviss, parādās gribēšana izdalīt to speciālistu, kurš veiks savu darbu akurāti un kvalitatīvi, lai pēc viņa darba nebūtu nepieciešams visu durvju remonts. Šo vēlmi var attiecināt arī, kad nepieciešama auto durvju atvēršana, kas ir iesprūdušas. Taču pirms tiks atrasts, kāds konkrēts durvju serviss, izlasiet atsauksmes par to. Aplūkojiet uzņēmuma interneta lapu, jo tā ir uzņēmuma seja. Nebūtu vēlams atslēgu serviss, kura pakalpojumi tika atrasti kādās brošūrās, tā kā šeit var saskarties ar sliktiem darbiniekiem, kas turklāt var noņemt dublikātu no Jūsu atslēgām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *