KOMPRESIJAS ZEĶES UN APĢĒRBI

Mūsu pašsajuta katru dienu būtiski ietekmē veselību un komforta līmeni, kas, savukārt, iet roku rokā ar to, ko dienas gaitā varam vai nevaram paveikt. Ja cilvēks jūtas fiziski slikti, tad arī emocionālā labsajūta, darba spējas un ikdienas gaitas tiek būtiski ietekmētas un traucētas. Šādi mirkļi ir īpaši atbilstoši tam, lai dotu savam ķermenim un garam izdevību atpūsties un uzlādēt spēkus. Rehabilitācijas procesi palīdz ķermenim atgūt specifiskās dabiskās funkcijas un uzkrāt enerģiju. Piem., ja esat grūtniece, esat pārcietis vēnu operāciju vai ikdienā vienkārši esat pakļauti lielai slodzei dažādās ķermeņa zonās, ievērojams atspaids ķemeņa pašsajūtai būs kompresijas apģērbs un tieši kompresijas zeķes. Topošās māmiņas obligāti novērtēs ne tikai kompresijas zeķes, bet arī grūtnieču jostas un speciālo apakšveļu, kas būs lieliski palīgi ne tikai grūtniecības, bet arī pēcdzemdību periodā. Brīžos, kad noderīga nopietni rehabilitācijas pasākumi, noteikti jāizvērtē variants iegādāties dažāda veida ortozes.

Ieskaties piedāvājumā – https://dynasty.lv/collections/kopjosa-kosmetika-sejai

Dažāda tipa kompresijas apģērbs pēdējos gados ir kļuvis ļoti populārs. Ar vien vairāk aktīvās atpūtas piekritēji, izvēlas zem sava brīvā, sportiskā apģērba, pavilkt apakšā kompresijas bikses, kreklu, zeķes. Šādā veidā ir iespējams mazināt noguruma un diskomforta radītās neērtības, jo kompresijas apģērbs uzlabo asinsriti slodzes situācijās. Kompresijas zeķes ir nopērkamas gan aptiekās, gan dažādos web veikalos, kas nodrošina šāda un līdzīga tipa aksesuārus. Tautā sauktas dēvētas arī kā vēnu zeķes, šis apģērba gabals būs ievērojams atbalsts arī lidojumu laikos, stāvoša darba darītājiem vai vienkārši profilaktiskos nolūkos.

 

ORTOZES REHABILITĀCIJAI PIEAUGUŠAJIEM UN BĒRNIEM.

Pēc dažāda veida operācijām, traumām, vai arī iedzimtām problēmām, var rasties vajadzība pēc ortozēm, kas palīdzētu atjaunot dažāda veida ķermeņa lomu, vai kalpotu kā fiziska rakstura atbalsts dažādu ikdienas darbu paveikšanai. Ortozes mēdz iedalīt sporta un medicīniskajās. Kā jau pēc atslēgvārda var saprast, sporta ortozes ir izplatītākas sportistu vidū, bet medicīniskās – rehabilitācijas periodā. Ir iespēja iegādāt ortozes celim, potītes ortozes, ortozes elkonim, bandāžas, sporta ortozes celim un potītēm. Lai iegādātos maksimāli piemērotas ortozes un bandāžas, ieteikums konsultēties ar funkcionālo speciālistu, jeb ergoterapeitu, par vislabāko risinājumu un piemērotāko ortozi konkrētajai problēmai.

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *