Konditorejas piedāvājumi ikvienai gaumei

Šī konditoreja nemitīgi turpina strādāt, lai pilnīgi ikviens pircējs varētu saņemt saviem svētkiem un vienkāršai ikdienai atbilstošus gardumus. Konkrētie konditorejas izstrādājumi visnotaļ sajūsminās pieaugušos un pašus mazākos, jo tiek izmantotas dažādas garšas.

Apskatot piedāvāto sastāvdaļu klāstu, bez šaubām sapratīsiet, ka tieši šīs konditorejas Rīgā nepārtraukti mēģina radīt ko piemērotu katram no klientiem. Jums ir iespēja izvēlēties – baudīt ēdienus uz vietas konditorejā vai mājās, jo visu laiku tiek nodrošināta arī pavisam ērta pasūtījumu piegāde. Tomēr pats svarīgākais, ka darbinieki nepārtraukti uzlabo savas labākās receptes, lai sajūsminātu vēl vairāk klientu un spētu pasniegt ko neredzētu.

Uzzini vairāk- http://www.francumaize.lv/

Tortes tieši Jūsu pasākumiem

Lai katrs no klientiem justos tiešām īpašs, tiek pagatavotas dažādas tortes pēc noteikta pasūtījuma, kuras tiks sagatavotas balstoties uz konkrētā cilvēka minētajām prasībām. Dizaina veidi bez šaubām būs daudzveidīgi un unikāli, tieši tāpēc tortes uz klientu pasūtījuma ir īpaši novērtētas. Ja šobrīd plānojat pasūtīt kādu torti, noteikti sazinieties ar konditorejas darbiniekiem, lai izvēlētos konkrēti Jums piemērotāko no variantiem. Gatavojoties svinīgam pasākumam ļoti nozīmīgs ir laiks un arī kvalitāte, tāpēc tortes pēc pasūtījuma Rīgā ērti tiek piegādātas uz paša izvēlēto vietu. Ļoti svarīgi arī minēt to, ka iespējams pasūtīt kliņģeri, tādēļ Jūs varēsiet viegli parūpēties arī par nelielām svinībām darba vietā vai kur citur. Skaidri apzinoties, cik pieprasīti ir attiecīgie konditorejas izstrādājumu veidi, vienmēr tiek rīkoti arī dažādi banketi.

Svētku banketi un piedāvājumi klientiem

Galda klāšana katru reizi tiks pārdomāta līdz pat pēdējam sīkumam, tieši tāpēc Jums nekad nebūs pašam par to jāuztraucas. Izbraukuma banketi vienmēr ir labi organizēti, bet svarīgi no sākuma sazināties ar konditorejas darbiniekiem, lai saprastu, cik tieši daudz ēdiena ir nepieciešams. Banketu ēdienkarte noteikti piemērota ikvienam cilvēkam, tādēļ būs parocīgi un vienkārši atlasīt sev atbilstošākās lietas. Jebkurā no situācijām profesionālā galda klāšana norit nedaudz savādāk, līdz ar to cenas ir iespējams piemērot katram individuāli. Lieliskās uzkodas Jūsu banketam ir neizsakāmi labs risinājums, jo viesiem būs tiešām ērti tās nogaršot, pietam būs pieejami dažādi to veidi. Jebkuru svētku sagatavošana būs ievērojami vieglāka, jo izmantotā galdu klāšana izbraukumā krietni spēs samazināt Jūsu raizes.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *