Laiks jaunām acu lēcām?

Lai palīdzētu cilvēkiem labāk redzēt, izgudrotāji daudz centās izstrādāt dažnedažādas ierīces – vienas lēcas binokli, palielināmo stiklu uc. Leonardo da Vinci tomēr 1., kas ierosināja redzes uzlabošanai lietot priekšmetu, kas sastāv no stikla un konteinera, kas piepildīts ar ūdeni. Līdz divdesmitā. gadsimta viducim lēcu galvenā sastāvdaļa bija organisks stikls. Tas bija slikti lietojams, kā arī rosināja niezi un nepatīkamas sajūtas acīs. Progress kontaktlēcu vēsturē notika 20.gadsimta sešdesmitajos gados. Tieši tad čehu ķīmiķis Otto Vihterle emot talkā asistentu Līmu uzgāja jaunu polimēra hidrogēlu – hidroksietil cietes metakrilātu, tam bija raksturīgas unikālas valguma uzsūkšanās spējas, nemainot savu parasto veidolu. 70. gados pasaulslavenā kompānija Bausch & Lomb izcīnīja tiesības izgatavot lēcas acīm, kas izstrādātas, izmantojot Otto Vihterle un Lim tehnoloģijas, un mūsdienās šī tehnoloģija vēl labāk ir pilnveidots. Un mūsdienās pētījumi redzes medicīnas jomā netipinās nemainoties, šī nozare visu laiku uzlabojas. Šobrīd īpašas cenas biofinity kontaktlēcas , ienāc un pasūti jau šodien!

Kontaktlēcu varianti

Tagad jau ir izveidotas daudzas variācijas un lēcu formu, kā arī šos veidus var sadalīt pēc konkrētām pazīmēm un īpašībām. Viena no īpašībām ir lēcas materiāls, tādējādi kontaktlēcas ir mīkstās vai cietās. Šis materiāls ir viena no galvenajām lietām, kas ietekmē lēcas cenas. Nākamā grupējuma veids būs lēcu nēsāšanas laiks pirms jāpērk jauns pāris. Pētot kontaktlēcas tiešsaistē, redzams, ka tiek ļauj izvēlēties kā 1 dienas kontaktlēcas, tad arī kontaktlēcas, ko ir iespēja izmantot arī vesela gada garumā. Interesanti ir tas, ka mūsdienās lēcas iespējams dalīt arī pēc tā, cik ilgi var nēsāt tās neizemot no acīm. Ir tādas, kuras tiek paredzēts ņemt ārā uz nakti, bet ir pat tādas ar ko var dzīvoties septiņas dienas pēc kārtas, neizņemot lēcas no acīm. Pie tam tehnoloģijas ir tik progresējušas, ka ir izlaistas ražojumā un jau var nopirkt tāda veida kontaktlēcas internetā un aptiekās kā nepārtrauktas nēsāšanas lēcas, kur maksimālais valkāšanas laiks ir mēnesis bez izņemšanas. Protams tas ļoti ietekmē arī lēcas cenas.

Nopirkt kontaktlēcas interneta veikalā

Protams, nonākot pie lēmuma valkāt lēcas, ir ieteicams vispirms iet pie acu ārsta, lai viņš nosaka precīzas acu kaites un kādas lēcas nepieciešamas tieši Jums, piemēram, mīkstas vai cietas utt. Kad ir uz rokām lēcu izraksts, tad bez bailēm pērciet lēcas tiešsaistē. Viennozīmīgi šis būs izdevīgāks un pieejamāks veids, turklāt var bez problēmām uz dīvāna sēžot nopirkt konkrētas lēcas, kādas izvēlējāties pie tam lēcas cena būs patīkama.

Kur labāk iegādāties kontaktlēcas internetā

Pētot vietu, kur būs Jūsu kontaktlēcas interneta veikals, ir svarīgi pievērst uzmanību tādiem apstākļiem kā reputācija tiešsaistē, noliktavā pieejamo produktu esamīga, lēcu dažādība, saistīto produktu pieejamība, kontaktlēcu cenas lielums un apmaksas veids. Svarīgi, lai, iegādājoties kontaktlēcas internetā, vietnē būtu pieejami apmācīti pārdevēji, kas pārzina kontaktlēcas un var palīdzēt ar izvēli no kataloga, kā arī atbildēt uz klienta jautājumiem. Izvēloties, kur iegādāties lēcas interneta veikalā, īpaša uzmanība jāpievērš atsauksmju izpētei, tas palīdzēs izvēlēties ideālu pārdevēju, kurš pārdod lielas kvalitātes, oriģinālas lēcas priekš acīm, kuriem ir visi nepieciešamie sertifikāti kā arī nosūta pasūtījumu bez kavēšanās, kā arī vienojas ar pircēju kā par kontaktlēcu cenu, arī par termiņiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *