LAIVU, VELOSIPĒDU, KATAMARĀNU UN JAHTU ĪRE.

Kurš gan vēlas siltās vasaras dienas pavadīt atrodoties mājās, tādēļ ļoti populāra kļūst brīvā laika pavadīšana ar draugiem vai ģimeni pie dabas. Aktīvā atpūta ir veids kā saliedēties, lieliski pavadīt laiku svaigā gaisā un uzņemt pozitīvas emocijas. Ir pieejami vairāki aktīvās atpūtas veidi no kuriem izvēlēties sev piemērotāko, piem., aktīvā atpūta ūdens tuvumā un arī dažāda veida laivošana, supošana un visādi citādi patīkama laika pavadīšana uz ūdens tuvumā. Ir iespējams izīrēt dažāda tipa ūdens transportlīdzekļus, lai, kā piemēram, dotos jautrā izbraucienā pa upi vai romantiski baudītu divvientulību izbraukumā ar katamarāniem. Aktīvā atpūta uz ūdeņiem pēdējos gados ir kļuvusi īpaši pieprasīta, tādēļ uzņēmēji mēģina apmeklētājiem piedāvāt ko jaunu un interesantu katru sezonu.

LAIVU NOMA UN CITI ŪDENS IZKLAIDES VEIDI LATVIJĀ.
Pakalpojumu sniedzēji, kas piedāvā aktīvo atpūtu uz ūdens vai to tuvumā, parasti var lepoties ar visai lielu piedāvājumu klāstu, lai potenciālajiem pircējiem sniegtu vien pozitīvākās emocijas vai arī izdevību lieliski pavadīt savu brīvo laiku. Visbiežāk, piedāvāto pakalpojumu sarakstos ir atrodami tādi piedāvājumi kā laivu noma, sup noma, buru jahtas noma, katamarānu noma kā arī velosipēdu noma, ja rodas vēlme doties pārbraucienā pa skaistajām Latvijas mežu takām. Atpūta ar ģimeni vai draugiem var izvērsties vēl patīkamāka un jautrāka, kā licies iepriekš! Pirms došanās kopīgi izklaidēties, iesakām laikus vienoties par to, ar kādām aktivitātēm izvēlēsieties nodarboties un arī laikus pieteikt konkrētā pakalpojuma nepieciešamību, jo vasaras sezonā izklaidēties gribētāju netrūkst!

KAS IR SUP DĒLIS UN SUPOŠANA?
Braukšana pa upi vai ezeru, izmantojot sup dēli, pēdējos gados ir kļuvusi īpaši pieprasīta brīvā laika pavadīšanas opcija. Taču netrūkst tādu cilvēku, kuriem joprojām līdz galam nav skaidrs, kas īsti slēpjas zem jēdziena supošana. Sup dēļi pēc izskata daudziem atgādinās sērfošanas dēļus, bet lielākā atšķirība ir tā, ka dēlis tiek vadīts ar aira līdzdalību, tādā veidā pārvietojoties uz priekšu. Dēļu iznomātāji noteikti palīdzēs ar padomu, lai piemeklētu sev piemērotāko dēli, kā arī pastāstīs atšķirību starp cietajiem un piepūšamajiem sup dēļiem.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *