Logi un logu montāža, nosacījumi labākās izvēles īstenošanai

Kad tiek izgatavoti logi mājām, to konstrukcijā visbiežāk tiek pielietoti 3 veidu izejmateriāli: PVC, koks vai alumīnijs. Pie tam ir arī iespēja apvienot kopā iepriekš uzskaitītos izejmateriālus, tādējādi ražojot izturīgus salikumus, kur vispopulārākais tad ir koka – alumīnija logi. Viennozīmīgi tas kādi logi Jūsu gadījumā ir labākais variants, vai, piemēram, tas būtu plastikāta logi, koka vai alumīnija logi, jau ir atkarīgs gan no pašas ēkas, klimata, Jūsu vēlmēm, tā arī finansiālajām iespējām.

Uzzini vairāk – https://www.ziemellatvija.lv/reklamraksti/logu-nams-pakesu-logi-ilgtermina-ieguldijums-jusu-nakotne-145429

Uz kādiem tieši materiāliem vērst uzmanību, kad nepieciešami jauni logi?

Mūsdienās pakešu logi savā starpā atšķiras ne vienīgi pēc to materiāla. Protams ir būtiski, kādi logi tiks izvēlēti, ņemot vērā to, ka koka logi ir un būs pievilcīgi kā arī ekoloģiski, bet dārgi pie tam pieprasa regulāru kopšanu. Alumīnija logi jau būs izdevīgāks variants, turklāt šeit pati logu montāža būs viegla, taču šie logi slikti aiztur siltumu. Turpretim, plastikāta logi būs vislabākais variants, kā cenas ziņā, gan arī kvalitātes ziņā, bet vienmēr der izvēlēties trīskāršus vai divkāršus logus, ja vēlaties, lai tie labi pildītu savu uzdevumu. Bez tā visa jebkura veida logi iedalās pēc formas, apjoma, kā tie tiek atvērti. Ir divdaļīgi un arī trīs daļu logi, kas tad ir ērti, tā kā, lai izvēdināt istabu, nebūs jāver viss lielais logs vaļā. Un protams, kad būs pasūtīti logi, jāpiemeklē atbilstošas palodzes, jo tas ir viens vesels.

Garāžu vārti un pakešu logi no viena pārdevēja?

Kad tiek būvēta māja, Jūs interesē ne vienīgi visas mājas logi, tai skaitā jumta logi un palodzes, bet būs vēlme nopirkt labas metāla durvis un droši vien būs vajadzīgi izturīgi garāžu vārti. Bez šaubām ir labi , kad tas viss pieejams no viena pārdevēja ar labām atsauksmēm. Mūsdienu interneta vidē jebkas ir pieejams tiešsaistē, tāpēc, pirms tiek pasūtīti pakešu logi vai garāžu vārti, vispirms aplūkojiet atsauksmes, tā kā labi logi jau ir mājas drošības un siltuma nodrošinātājs. Kvalitatīvas metāla durvis vai arī garāžu vārti arī nodrošina šo aizsardzības funkciju, līdz ar to šeit neiet runa par ekonomiju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *