Mazlietotas auto riepas – ekonomisks risinājums

Riepas jāpielāgo ne tikai sezonas raksturīgajiem laikapstākļiem, bet arī braukšanas stilam, ceļu veidam utt. Jaunas riepas nodrošina vairākas noderīgas privilēģijas, viena no tām ir mazāki tēriņi par degvielu. Ja nevari atļauties neko dārgu, labākais variants, ko piedāvā riepu serviss, ir dažādas mazlietotas riepas. Serviss allaž rūpīgi apskata un izmēģina lietotas auto riepas, lai klients varētu tās turpmāk lietot, zinot, ka kvalitāte nepievils. Katrs labprāt iegādātos tiešām lētas riepas, tādēļ riepu garāža nodrošina bagātīgu klāstu, kurā redzamas tikai labāko zīmolu riepas.

Nepieciešama auto kondicioniera uzpilde? Ieskaties –https://www.fredariepas.lv/pakalpojumi/kondicionieru-uzpilde/

Izraugies riepas sniegotai ziemai

Jebkuras lietotas ziemas riepas iespējams iegādāties ar pietiekami lielu protektora dziļumu, tādēļ Tu varēsi izvēlēties riepu komplektu pat vairāk kā vienai sezonai. Ziemas riepas no citām atšķiras ar smalkajiem iegriezumiem, kas garantē labāku saķeri, tādēļ riepu noliktava palīdzēs atrast atbilstošas riepas vieglajiem u.c. veida auto. Auto riepas būtu jāizvēlas pamatojoties uz to, kur ikdienā plāno braukt – pa tīrītiem pilsētas vai lauku ceļiem. Protams, ka riepas Dreiliņi nepārtraukti domā par visu klientu vēlmēm, tāpēc arī tādā gadījumā, ja neticami apjomīgajā piedāvājumā neredzi noteikta izmēra riepas, droši sazinies ar noliktavas darbiniekiem! Klāstā ir arī dažāda stila un diametra lietie diski, kas īpaši izturīgi pret rūsu un sava svara dēļ garantē vieglāku bremzēšanu. Protams lietoti auto diski būs daudz lētāki un palīdzēs uzlabot auto tēlu, tāpēc allaž iespējams iegūt vēlamo iznākumu neko daudz neiztērējot.

Kāpēc izvēlēties lietotas riepas?

Lietotas vasaras riepas spēs attaisnot Tavas sākotnējās cerības un nebūs jāraizējas par to, ka tās ļoti ātri nodils. Vasaras riepas garantē daudz stabilāku un klusāku braukšanu. Riepas Ulbrokā varēsi lietot pat vairākas sezonas, taču obligāti jāievēro uzglabāšanas nosacījumi. Riepu montāža ir svarīgs process, pirms kura darbinieki ņem palīgā īpašu hermētiķi, kas palīdz riepā ilgāk saglabāt vajadzīgo spiedienu. Dažādu drošības apsvērumu dēļ servisa darbinieki apskata arī diskus, ventiļus utt., jo reizēm klients nevar pats konstatēt nelielus bojājumus. Ja gadījumā tiek veikta auto riepu maiņa, nepieciešama arī šo riepu balansēšana, bet šī vērtīgā procedūra ieteicama arī tad, ja braucot jūtamas vibrācijas, vadīt auto kļūst sarežģīti utt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *