MĒBEĻU NOMA – NEATŅEMAMA ĪPAŠU PASĀKUMU SASTĀVDAĻA

Mēbeļu ražošanas uzņēmums no Latvijas, kas piedāvā ne tikai ar krēslu un galdu iegādi, bet arī mēbeļu nomu.

Galdu īre, krēslu noma, bet varbūt abi divi – dizainakresli.lv atradīs ko jums piedāvāt, jo šeit ražotās mēbeles ir smalkas un izturīgas vienlaicīgi. Mēbeļu ražošanas procesā tiek izmantota liektā finiera tehnoloģija un tā nodrošina, ka krēsli ir ļoti viegli, turklāt to dizains ir veidots tā, lai tos būtu ļoti ērti salikt vienu uz otra. Krēsli ar galdiem stila ziņā te ir pieskaņoti viens otram, tādējādi veidojot lielisku kombināciju, kas neapšaubāmi iepriecinās laba stila cienītājus.

Ieskaties – https://www.dizainakresli.lv/noma/bara-kreslu-noma/

Dizainakresli.lv piedāvājumā nomai ir trīs veida galdi. Jums noderētu iepazīties ar “West” modeli, kam ir kuram ir interesanti izliektas metāla kājas, modeli “Arthur”, kas noderēs banketiem, un piemīlīgo stāvgaldu “Moriss”, kas ir apaļš un kompakts.

Ja galdi vairāk asociējas ar svētku galdu, kas nokrauts ar ēdieniem, tad krēslu noma ir aktuāla arī gadījumā, ja svinību vietā paredzēta akadēmiskāka nodarbe, proti, konference. Šādā gadījumā būtu pirmajā vietā jāliek konferences apmeklētāju ērtības – ja vēlaties, lai dalībnieki konferencē paliek līdz beigām, parūpējieties par krēsliem, kuros ir patīkami sēdēt!

Nomai tiek piedāvāti vairāk kā piecu veidu krēsli, kas ietver sevī gan tādus krēslus, kas būs gaumes un stila etaloni jūsu pasākumā, gan tādus, kuri lieliski pildīs savu funkciju un izskatīsies gaumīgi askētiski. Lai vai kuri no šiem krēsliem jūs interesētu, tie visi ir ļoti ērti sakomplektējami un pārvietojami, tāpēc jums tikai atliek pieņemt lēmumu.

Cik apjomīgu pasākumu esat izdomājis realizēt? Vai grandiozas kāzas ar visiem draugiem un radiem? Varbūt konferenci ar 200 dalībniekiem? Lai vai kāda būtu situācija, dizainakresli.lv spēs jums palīdzēt, jo, piemēram, vienas kolekcijas krēsli pieejami pat 250 eksemplāros.

Galdu īre svinīgiem pasākumiem vai krēslu īre konferencēm nav vienīgās mēbeles, kas vajadzīgas, jo nereti vajadzīga arī garderobes noma vai vismaz garderobes statīvu noma. Dzīvojot mūsu platuma grādos, kur laiks mainās salīdzinoši bieži un neprognozējami, sanāks ļoti neveikli, ja, viesiem ierodoties, izrādīsies, ka nav kur atstāt ne mēteļus, ne lietussargus. Arī par šo jautājumu vērsieties pēc padoma pie uzņēmuma dizainakresli.lv gudrajiem darbiniekiem – viņi palīdzēs atrast optimālo risinājumu garderobes daļai, kas būs funkcionāla, taču neaizņems daudz vietas. Ar labiem sadarbības partneriem jums izdosies labākais pasākums!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *