MODERNS RISINĀJUMS INTERJERAM

Ņemot vērā to, ka sienas aizņem lielāko daļu no telpas, tās funkcionē kā lielisks palīgs telpu iekārtošanai. Ar dažādām detaļām un aksesuāriem ir iespējams telpu vizuāli paplašināt vai samazināt, piešķirot nepieciešamos akcentus.

Populārs veids kā to izdarīt, ir pie sienām izvietot dažāda veida kanvas ar sev aktuālu apdruku. Tas ir audekla gabals, kas tiek pārvilkts uz koka rāmja un, pēcāk, uz tā var gleznot, zīmēt vai pat apdrukāt. Ļoti populāri ir uz kanvām uzdrukāt dažādas sev mīļas fotogrāfijas, ko ir iespējams izprintēt arī kā kolāžu, piešķirot īpašu akcentu ne vien sienai, bet arī pašai telpai. Kolāžas uz sienām vislabāk izvietot ar vidēji 5 centimetru atstarpi.

KĀ VEIDO KANVU UN KĀ TO KOPJ?
Tas nav vienkārši apdrukāts audekla gabals. Pēc apdrukas veikšanas, audums tiek apstrādāts ar īpašu laku, kas kanvas kopšanu padara ārkārtīgi vieglu un kanva arī tiek pasargāta no tiešu saules staru ietekmes. UV staru ietekmē attēls varētu sākt izbalēt vai arī pat deformēties, šādā veidā kanvas attēlu vai arī kolāžu sabojājot un padarot estētiski nebaudāmu. Kanvas kopšana būs gaužām vienkārša – laiku pa laikam to vajadzīgs noslaucīt ar mīkstu lupatiņu. Ja vēlies izgatavot kanvu, liela loma būs arī attēla kvalitātei. Minimālais fotogrāfijas izmērs, ko printēt uz kanvas, ir divi MB. Taču, ja runājam par formātiem, tad apdrukai pateicīgākie ir.jpg un .png formāti. Kanvas tiek apdrukātas, visiežāk, vienas darba dienas laikā.

CIK IZMAKSĀ KANVAS?
Kanvas cena tiek noteikta balstoties uz vairākiem rādītājiem. Viens no kritērijiem būs tas, vai nepieciešams izgatavot vienu kanvu vai kanvu kolāžu vienā vai arī dažādos izmēros. Kanvas izmērs nosaka to, kāda būs sākuma cena. Pastāv opcija pirkt gan neliela izmēra kanvas dažu desmitu cm izmērā, gan lielizmēra kanvas, kas būs teju divus metrus lielas. To, kā kanva izskatīsies un arī kādus efektus būtu iespējams piemeklēt attēlam, būs iespējams salīdzināt elektroniski, veicot pasūtījumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *