NE TIKAI KRĒSLU UN GALDU NOMA – ARĪ GARDEROBES STATĪVS IR SVARĪGS!

Ja plānojat kāzas vai kādu citu svinīgu un lielu pasākumu, noteikti vajadzīgi būs arī galdi un krēsli. Kur tos ņemt un kā labāk izvēlēties? Ko vajadzīgu vēl piedāvā uzņēmumi, kas nodarbojas ar mēbeļu iznomāšanu? Šāda veida jautājumi ir aktuāli daudziem , kuri plāno pasākumus vai piedāvā savas telpas pasākumiem. Vēl jo vairāk – kādēļ vispār vajadzētu ko nomāt? Varbūt labāk pirkt, jo ilgtermiņā tas atmaksāsies! No vienas puses, tam varētu piekrist, bet, no otras puses, krēslu un galdu īre tomēr ir pārāka vairāku iemeslu dēļ.

Ieskaties – https://www.nomasmebeles.lv/

Pirmkārt, mēbeļu noma ir ērta, jo tā ļauj mainīt galdus un krēslus, pielāgojot tos katram pasākumam. Neatkarīgi no tā, vai nepieciešami 200 vienkārši krēsli konferencei vai smalkāki krēsli, kas piestāv banketa galdiem – mēbeļu noma palīdzēs to nokārtot!

Vēl par labu mēbeļu nomai runā uzglabāšanas faktors. Vai ir jēga aizkraut telpu ar 200 konferenču krēsliem vai 40  banketa galdiem, ja šo platību var izmantot praktiskāk? Labāk , lai tā nav jūsu problēma – mēbeļu nomas serviss krēslus un galdus kā atvedīs, tā arī aizvedīs.

Treškārt, mēbeļu noma – tā nav tikai galdu īre kāzām vai krēslu noma pasākumiem, te ir daudz plašāks piedāvājumu klāsts.

Piemēram, ja organizējat pasākumu gada drēgnajā laikā, vai esat aizdomājušies, kur cilvēki liks savus mēteļus? Te īsti laikā ir garderobes noma, jo jūs uzņematies rūpes par viesu ērtībām no viņu ierašanās brīža līdz pat aiziešanai , un nebūs labi, ja viesiem būs jādodas pie svētku galda ar virsdrēbēm vai lietussargu rokā!

Īrei parasti tiek piedāvāti gan garderobes statīvi, kur iespējams sakārt pat līdz 600 mēteļiem, gan garderobes numuriņi un arī garderobists, kas pasākuma diena dežūrēs garderobē. Numuriņi un garderobists nav vajadzīgi tāpēc, ka jūs baidāties no mēteļu nozagšanas – nē, tie galvenokārt palīdz organizēt ļaužu plūsmu, kas ir īpaši svarīgi lielos pasākumos ziemas sezonā.

Arī siltajā sezonā garderobes statīva īre nenāktu par ļaunu, jo cilvēkiem nereti ir līdzi dažādas papildlietas, kas traucētu baudīt pasākumu – piemēram, maisiņi, somas, pārvelkamie apavi un tamlīdzīgi. Te iespējams iztikt bez numuriņiem vai garderobista, bet vismaz vietu, kur šīs lietas atstāt, gan vajadzētu.

Neatkarīgi no tā, kurš no šiem 3 faktiem , jūsuprāt, ir pats svarīgākais – tie visi ir gana spēcīgi, lai jūs novērtētu  mēbeļu īres nozīmi.

 

 

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *