Rekomendācijas remonta sākumā – dažādu apdares materiālu atlase

Uzsākot remontu, iesācējiem būs smagi izplānot, kā tad izvēlētie materiāli izskatīsies dzīvē: krāsa uz sienām var izrādīties daudz tumšāka, nekā bija uz piemēra veikalā, vai vieglais raksts uz sienas flīzēm var izlikties par uzbāzīgu, kad tiek ieklāta visa siena. Taču, ko tad pasākt, kad nepieciešama jauna santehnika? Pavisam nav saprotams. Bez šaubām, labāk ir doties tieši pie profesionāļiem, kas varēs izlīdzēt kā plānot dizainu, gan arī piemeklēt labākos materiālus apdarei. Par to, kāds tieši interjera veikals spēs palīdzēt un kā uzsākt plānot savu remontu, uzzināt vairāk var tālāk tekstā.

Lamināta grīdlīstes vai, piemēram, parketa dēļi, bet varbūt akmens flīzes – kā veikt izvēli?

Pats no zināmākajiem materiāliem tomēr ir grīdas flīzes. Tās var būt keramikas, mozaīkveida, stikla vai arī akmens flīzes. Nokrāsu dažādība Jūs arī spēs pārsteigt. Pateicoties dažādībai tās izmanto ne vien vannas istabā, taču arī pārējās telpās. Flīzes tomēr ir spēcīgas, kā arī labi iztur ķīmisko tīrīšanu. Zināms materiāls ir parkets. Protams, tas jau ir kaprīzs, bet ar pienācīgu kopšanu nenolietosies ilgu laiku. Parkets nepanes mitruma un temperatūras izmaiņas, nav īsti izturīgs tieši pret ūdeni, kā arī agresīvām ķimikālijām. Visbiežāk parkets netiek likts vannas istabā, virtuvēs un gaiteņos – tā kā tur šis ātri nolietosies. Bet guļamistabām, viesistabām un bērnistabā tas būtu piemērota izvēle: patīkams taustei, noslāpē skaņas un ir ekoloģisks. Savukārt, lamināts ir labākā parketa aizstāšanas opcija, šis materiāls ir silt, bet mazāk kaprīzs, pie tam tas ir pieejamāks cenas ziņā. Patlaban ir uzlabots tāds materiāls, kā linolejs, jo tas palika spēcīgāks un arī daudzveidīgāks. Turklāt kvalitatīvs linolejs būs daudzgadīgs un arī mūsdienīgs risinājums, turklāt šo materiālu var uzlikt pašu spēkiem. Sienu apdarē drīkst izmantot ne vien tapetes, bet arī flīzes kā alternatīvu. Gadījumā ja skatīt tapetes, šeit iespēja izvērsties ne vien stilos, bet arī, piemēram, izgatavošanas materiālu ziņā ir milzīga. Arī santehnika pieskaitās tieši pie apdares materiāliem. Augstas kvalitātes jaucējkrāni, dušas iekārtas, tualetes podi tomēr ir neaizvietojama lieta. Šodien tas viss ir uzlabots, tādējādi labāk pasūtīt modernas versijas, tā kā tas sniedz palīdzību ietaupīt ūdens tēriņus un arī padara vieglāku uzkopšanu.

Kas varēs sniegt palīdzību materiālu piemeklēšanā?

Kā tieši izvēlēties būvmateriālu veikalu? Būtiski kritēriji ir daudzveidīgs preču piedāvājums un, protams, kvalitātes garantija uz produkciju. Bez šaubām, ne mazāk svarīga lieta ir cena, taču nedzenieties pēc lētākā, tā kā tieši kvalitāte materiāliem priekš apdares ir vissvarīgākā. Piemēram, kvalitatīvs interjera veikals var piedāvāt dažnedažādu cenas variācijas produktus, turklāt šādos veikalos pazīstamiem ražotājiem būs kā ekskluzīvi varianti, tā pieejamākas preces. Vienmēr uzdodiet jautājumus! Jo arī plaši pazīstami zīmoli ražo ekonomiskus apdares materiālus, kas kvalitātes ziņā neatpaliek no dārgiem variantiem. Svarīgs punkts ir preču piegāde – vai, piemēram, veikals piedāvā piegādi uz mājām. Jo aizdomāties par to, kā tad piegādāt parketu savā automašīnā, nav tā jautrākā nodarbe. Obligāts nosacījums jau ir kvalificēts darbinieks, kurš varēs sniegt konsultāciju kā materiālu izvēlē, gan arī sniegs idejas dizaina plānošanā, gan arī izskaidros pilnīgi visas nianses saistībā ar preci. Protams, svarīgi ir novērtēt materiālus un vēl pataustīt, tādēļ kvalitatīvs interjera veikals piedāvā ne vien materiālus apskatei, bet reizēm arī pieejami jau gatavi projekti – istabas ar dizaina iekārtojumu, lai vieglāk apjaustu tieši to, ko Jūs vēlaties. Visbeidzot – vērīgi apskatiet rekomendācijas, jo tieši pircējs jau ir tas, kurš spēs izstāstīt visu par preču pārdevēju un pakalpojumu sniedzēju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *