Speciālistu ieteikumi, auto riepu piemeklēšanā

Auto vadāmība, kā arī braukšanas ērtība būs atkarīga jau no tā, kādas tad auto riepas tika piemeklētas. Lai nodrošinātu vislabākos un vēl daudz drošākus braukšanas apstākļus, būtu nepieciešams, lai riepas ir piemērotas cilvēka transportlīdzeklim, kā arī apstākļiem, kuros tās tiek lietotas. Nozīmīga jau ir arī sezonāls raksturs – vasaras riepas un ziemas riepas savstarpēji ir atšķirīgas(apskati šeit – https://www.riepugaraza.lv/serviss). Lai izdarītu īsto savu izvēli, kad tad tiks meklētas riepas Rīgā vai arī citur Latvijas teritorijā, centīsimies noskaidrot vairāk to, kam pievērst uzmanību, meklējot auto riepu pārdevēju un arī pašu riepu specifikācijas, kurām tad jāpievērš uzmanība.

Riepu specifikācijas, kas jāzina pirms to iegādes

Pats galvenais pirms tam kā iegādāties auto riepas, būs izpētīt auto izmantošanas instrukciju. Tieši šeit ražotājs atspoguļo neskaitāmas svarīgas riepu īpašības, kas būtiski atvieglos riepu meklēšanu. Ja jums dokumenti nav atrodami, iespējams apskatīties tos modeļus, kuri jau ir pārdošanā. Parasti tiek skatītas lētas riepas, bet ir rekomendējams apskatīties vidējā segmenta eksemplārus. Šajā gadījumā iet runa par aizsardzību, vislabāk pirkt pārbaudītas riepas. Ražotāji var piedāvāt vasaras, ziemas riepas un vissezonas variantus. Īsto auto riepu atrašana tieši gadalaikam ļauj tikt galā ar dažādiem laikapstākļiem – sniegu, stipru lietu, aukstumu vai tvaikojošu ceļa segumu. Pašas ziemas riepas ir samērā mīkstas, kā arī elastīgas, tādēļ zemā temperatūrā viņas nekļūst cietas kā arī ļoti trauslas. Riepu protektoros ir ļoti daudz palielu šķērsenisko rievu, kuras labi noņem sniegu un dubļus. Vasaras riepām jau ir tipisks blīvs savienojums un arī laba izturība, arī saskaroties ar karstu asfalta ceļu. Caura gada auto riepas diezgan augstās gaisa temperatūrās pārāk ātri nolietojas, savukārt, gadījumā ja ir ļoti zema temperatūra, šādas riepas kļūst diezgan cietas un trauslas. Labākā gaisa temperatūra vissezonas auto riepu ekspluatācijai ir sākot ar 0 līdz +15 °C. Protektora zīmējums tieši atstāj iespaidu uz auto manevrēšanu un arī vadīšanu tieši uz konkrēta ceļa seguma, konkrētā klimatā. Garenie bloki zīmējumā samazina rites pretestību, samazina troksni un vēl uzlabo stabilitāti. Riepas, kurām ir raksti ar dziļām un arī platām šķērsveida rievām, ūdens un netīrumi efektīvāk atgrūžas no auto riepām. Gadījumā ja parādās neskaidrības auto riepu piemeklēšanā, labāk būtu griezties jau pie speciālistiem.

Kur atrast jaunas riepas Rīgā?

Kad būs meklēta riepu noliktava vai arī riepu serviss, ir pāris lietas, kam nepieciešams vērst pašu īpašu uzmanību. Nav nozīmīgi, vai arī būs Jums nepieciešamas jaunas riepas vai arī izmantotas, pats pirmais, ir jāņem vērā klientu rekomendācijas. Mūsdienu riepu noliktava būs jau ar mājas lapu, kā arī bez šaubām varēsiet uziet rekomendācijas vai sūdzības par darbinieku darbiem. Kā vēl kāda svarīga lieta ir pakalpojumu klāstu spektrs – nozīmīgi jau ir, lai tā nav vienkārša riepu garāža, taču tiek nodrošināta pat riepu montāža. Viennozīmīgi tas tad ir ērti un laika ziņā ekonomiskāk. Kad ir nodrošinātas jaunas riepas, labi būtu, ja atrodami arī lietie diski. Piemēram, ja tāda veida riepu garāža būtu arī serviss tajā pat laikā, būtu jābūt tāda veida pakalpojumam, kā riepu balansēšana. Servisam vajadzētu būt tīram un arī personālam atsaucīgam. Taču ja Jums ir interese par riepu ražotājiem, atsaucīgā servisā uzreiz sniegs visu nepieciešamo informāciju par šiem. Nav īsti nozīmīgi vajadzīgas jaunas auto riepas, vai mazlietotas, labi darbinieki uzreiz spēs dot padomus, lai braukšana pa ceļu būtu droša kā arī ērta.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *