Stūra kamīni – vienkāršs variants

Lai drošie kamīni patiktu katram klientam, ir izstrādāti atšķirīgi veidi, taču tie visi izdala līdzvērtīgu siltuma apjomu. Satriecošās kamīnkrāsnis pieejamas ar dažādiem apdares stiliem, turklāt Jūs varat noteikt, kur to labāk novietot – attiecīgās telpas vidū, pie sienas vai kur pavisam citur.

Neraugoties uz to, ka speciālie stūra kamīni ir nelieli un neatrodas telpas vidū, tie tāpat nodrošina vajadzīgo siltumatdevi. Lieliska izvēle ir granulu kamīni, taču noteikti jāpievērš uzmanība tam, vai kurināšanai nepieciešami speciāli režģi. Krāsnis nodrošina dažādas noderīgas privilēģijas, jo speciālisti izveidojuši speciālas tehnoloģijas, kas ievērojami samazina radīto izmešu daudzumu utt.

Uzzini vairāk- https://www.tulikivi.lv/

Pielāgojiet krāsni pirts telpām

Pirts krāsnis tiek izstrādātas dažādos izmēros, tāpēc tās var izmantot jebkurā pirtī. Inovatīvās malkas krāsnis ir viegli kurināt, jo atsevišķi modeļi radīti tā, ka nav jāieiet pašā pirts telpā. Ja esat izlēmis veidot tā dēvēto “melno” pirti, vislabākais krāsns apdares materiāls būs īpašais ziepjakmens, jo tas lēni atdod siltumu, līdz ar to telpas sienas un grīda vienmērīgi nožūs. Speciālās pirts krāsnis ir diezgan kompaktas, parocīgas un tiešām viegli kopjamas, tāpēc saprotams, ka ražotāji akcentu liek ne tikai uz krāsns estētisko, bet arī praktisko pusi. Somu krāsnis rada pavisam maigu garu ikvienā telpā un ļauj pilnībā atpūsties pēc garas darba nedēļas, tāpēc došanās uz pirti vienmēr būs ļoti patīkama.

Kā izraudzīties plīti virtuvei?

Jaudīgas plītis ir noderīgas ne vien mājās, bet arī dārza mājiņā, vienkārši jāizvēlas apkurināmai platībai pielāgots risinājums. Turpretim plītis ar atsevišķu cepeškrāsni pilda uzreiz vairākas funkcijas, tāpēc varēsiet gatavot ēdienu un uzsildīt visu mājokli bez problēmām. Katra no plītīm izstrādāta visu laiku domājot par ērtībām, pietam to augstā kvalitāte nelziks vilties. Atsevišķas plītis var apvienot pat ar 2 cukām, tas domāts, lai vienlaikus varētu kurināt atsevišķo cepeškrāsni un arī kurtuvi. Šādas plītis ēdienam pievieno teicamu garšu, tāpēc Jūs varēsiet izmēģināt neskaitāmas receptes.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *