AKTĪVĀS ATPŪTAS IESPĒJAS UPJU KRASTOS

Veidi, kā izvēlamies pavadīt savu brīvo laiku ir dažādi – citi izvēlas nodoties aktīvajai atpūtai, citi labprātāk uzkrāj spēkus guļot dīvānā un vienkārši nedarot neko. Aktīvā atpūta sniedz gan fizisko, gan morālo gandarījumu pat par spīti tam, ka pēcāk ir jūtams liels, bet patīkams nogurums. Daudzi izvēlas savu brīvo laiku vasarā pavadīt pie ūdeņiem – upēm, ezeriem, pludmalēs. Nakšņošana teltīs, pikniki, makšķerēšana un laivu braucieni ir populārākās vasaras laika izklaides. Laivu nomas, visbiežāk, ir atrodamas tur pat kempingu krastos, tādēļ šī pakalpojuma sniedzēji nebūs tālu jāmeklē.

KUR NOMĀT SUP DĒĻUS?

Kur var iznomāt laivu vai SUP dēli? Daudzi, kuriem šie pakalpojumi ir aktuāli, nemaz nenojauš, ka risinājums nav jāmeklē tālu. Laivu nomas pakalpojumi bieži vien ir izvietoti upju un ezeru kempingu tuvumā. Arī aktīvās atpūtas preču veikali mēdz piedāvāt aktīvās atpūtas atribūtikas nomu. Uzņēmumi, kuri nodarbojas tieši ar šāda veida pakalpojumu sniegšanu, piedāvājuma klāstu mēdz papildināt arī ar dažādu kolektīvo pasākumu piedāvāšanu, piemēram, braucienu pa upi gida pavadībā, dažādu tematisko pasākumu rīkošanu uz ūdens un tamlīdzīgi. Līdzās Sup dēļiem un katamarāniem ir iespējama pat jahtas noma! Uz jahtas izklaidēties un atpūsties var pat astoņu cilvēku liela kompānija.

ATPŪTAS IESPĒJAS KOPĀ AR DRAUGIEM

SUP noma ir populāra ne tikai iesācēju, bet arī profesionāļu vidū. Supošana ir populāra ne tikai eksotiskās zemēs, bet arī pie mums, un dēļu nomas pakalpojumu izmanto daudzi. SUP dēļi apvieno patīkamo ar lietderīgo – lielisku treniņu visām muskuļu grupām, ar vēl lieliskāku atpūtu. Izšķir dažādus SUP dēļus – iesācēju dēļi, sporta SUP dēļi, dēļi, kuriem var pievienot buru un pat tādi, kas var pārvadāt līdz pat desmit cilvēku lielu kompāniju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *