GALDU, KRĒSLU UN GARDEROBES STATĪVU NOMA

Mēbeļu ražošanas uzņēmums no Latvijas, kas nodarbojas ne tikai ar krēslu un galdu iegādi, bet arī mēbeļu nomu. Galdu īre, krēslu noma, bet varbūt abi divi – dizainakresli.lv palīdzēs jums atrast to, ko meklējat, jo šeit ražotās mēbeles apvieno sevī smalkumu un izturīgumu – tā ir labākā kombinācija! Liektā finiera tehnoloģija un tā nodrošina, ka krēsli nav smagi vai masīvi, turklāt to dizains ir veidots tā, lai krēslus būtu patiesi kompakti sakraut vienu uz otra. Krēsli ar galdiem stila ziņā te ir pieskaņoti viens otram, tādējādi veidojot estētisku kombināciju, ko noteikti pamanīs labas stila cienītāji. Vari uzzināt vairāk te!

Dizainakresli.lv piedāvājumā nomai ir trīs veida galdi. Jūs varat izvēlēties starp “West” modeli, kam ir elegantas un izliektas metāla kājas, modeli “Arthur”, kas noderēs banketiem, un jautro stāvgaldu “Moriss”, kas ir apaļš un neaizņem daudz vietas.

Ja esat paredzējis organizēt konferenci, tad svarīgāk par galdiem būs izvēlēties ērtākos krēslus. Gan bērniem, gan pieaugušajiem ar laiku paliek grūti ilgstoši sēdēt uz vietas, taču konferencēs tieši to nākas darīt, tāpēc vēl jo nozīmīgāk ir izvēlēties labākos krēslu, kas, no vienas puses, ļauj justies ērti, bet, no otras puses, neiemidzina jūsu uzmanību.

Dizainakresli.lv piedāvā 6 veidu krēslu nomu, un tas ir pietiekami daudz, lai atrastu vajadzīgo, bet nav pārāk daudz, lai neapmulstu no izvēles. Kā īpaša priekšrocība šiem krēsliem ir gudrais dizains, kas nodrošina gan to, ka šie krēsli neko daudz nesver, bet arī to, ka tos ļoti kompakti var salikt vienu uz otra, lai varētu pārvietot.

Cik lielu pasākumu vēlaties organizēt? Vai grandiozas kāzas ar visiem draugiem un radiem? Varbūt konferenci divsimt dalībniekiem? Jebkurā no šiem gadījumiem dizainakresli.lv visticamākais spēs izpildīt jūsu prasības, jo, piemēram, vienas kolekcijas krēsli pieejami pat 250 eksemplāros.

Kāpēc vajadzīga arī garderobes noma? Pavisam vienkārši – šis it kā sīkums var sabojāt pat lielu pasākumu, ja tā nebūs! Jāatceras tomēr, ka mēs dzīvojam klimata zonā, kur sniegs mijas ar lietu, kur saulains laiks mijas ar aukstumu, turklāt laika apstākļu maiņas bieži vien pārsteidz nesagatavotus, jāpatur prātā, ka pasākuma viesi var ierasties ne tikai ar mēteļiem, bet pat ar lietussargiem vai maiņas apaviem. Pie skaisti saklāta galda nav nekas negītās kā jakas un somas, kas sagāztas uz krēslu atzveltnēm. Bet tas vēl nav sliktākais – ja pasākums nav plānots ar sēdēšanu pie galda, tad var gadīties, ka nav pat šo  atzveltņu, tātad savas mantas nākas nēsāt līdzi! Esiet tālredzīgi un nepieļaujiet tik muļķīgās kļūdas!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *