GAUMĪGAS SUDRABA ROTAS TAVAM SKAISTUMAM

Jau no pirmatnējiem laikiem, rotām un dažādiem dārgmetāliem ir bijusi liela loma cilvēku sadzīvē. Līdztekus tam, ka rotas papildina koptēlu, tās ir arī lieliska investīcija. Ļoti daudzi izvēlas ikdienā valkāt dažādas rotaslietas, jo tās lieliski papildina koptēlu. Juvelieris ir profesija, kas ikdienā strādā ar dažādiem dārgmetāliem un dārgakmeņiem, lai radītu skaistas rotaslietas. Prasmīgam amata meistaram problēmas nesagādās arī rotu pielāgošana vai pat labošana nepieciešamības gadījumā. Pareiza rotu lietošana un arī kopšana ir to ilgmūžības pamatā(labākā izvēle te – sudraba rokas sprādzes). Šādi noteikumi ir attiecināmi uz jebkāda veida dārgmetālu izstrādājumiem, neatkarīgi no tā vai tajos ir arī dārgakmeņi vai pusdārgakmeņi. Skaistas un kvalitatīvas rotas ir galvenā atslēga skaistam ārējam izskatam, neatkarīgi no tērpa un situācijas.

AIZRAUJOŠAS SUDRABA ROTAS JEBKURAI GAUMEI

Kaklarotas un gredzeni noteikti ir populārākie rotaslietu veidi, kādus izvēlas iegādāties klienti Latvijā. Sudrabu varētu uzskatīt par populārāko dārgmetāla veidu, kuram dod priekšroku Latvijā. Šīs līdera pozīcijas sudrabs dala ar zeltu, kas ir tik pat populārs, īpaši vecāka gadagājuma klientu vidū. Jebkuram juveliera vai rotkaļa amata meistaram, būs pa spēkam pielāgoties klienta domu lidojumam un savā darbā izmantot ne tikai dārgakmeņus vai pusdārgakmeņus, bet arī tās veltes, ko mums ir devusi daba.

IEGŪSTI JAUNAS ROTAS PĀRKAUSĒJOT VECĀS!

Rotu kopšana un arī rotu labošana ir lielisks veids kā paildzināt savu mīļāko rotu kalpošanas laiku. Prasmīgi meistari spēs rotas arī pārveidot un pielāgot, ja radīsies tāda nepieciešamība. Interesanti, ka pie rotu labošanas pieder arī pakalpojums, izgatavot, piemēram, pazuduša auskara dublēšanu, kas nozīmē vienkārši jauna un tāda paša izgatavošanu. Pie pārveidošanas var minēt gredzenu samazināšanu vai pielāgošanu, kaklarotu pielāgošanu, piemēram, padarot tās īsākas. Rotu pārveidošana ir pakalpojums, kurš piedāvā esošās un savu laiku nokalpojušās rotas pārkausēt un izveidot ko pavisam jaunu neizdodot lielas naudas summas. Juvelieris spēs ieteikt labākos līdzekļus rūpīgai rotu kopšanai ikdienā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *