Jumta segums un izmaksas

Jumta konstrukcija tomēr ir viens no svarīgākajiem momentiem mājas būvniecības laikā. Brīdī, kad tiks likts jumts vai jau jumta segums, būtu svarīgi ievērot tehnoloģiju uz kā balstās mājas jumta uzstādīšana, turklāt kur neievērošana var radīt nepatīkamus momentus, kā piemēram, siltuma zaudējumus, noplūdi vai arī, ka tiek sagrauta visa jumta konstrukcija. Priekš tam, lai mājas jumts tiktu galā ar tā aizsardzības funkcijām, tam vajadzētu būt pareizi sataisītam, pie tam celtniecības procesā nedrīkst aizmirst arī par tāda veida lietu, kā jumta siltināšana. Ir iespēja izmantot koka kopnes gan kā īpašu dizaina variantu, gan arī kā jumta konstrukcijas balsta funkciju.

Ienāc – https://marupesjumti.lv/

Piemērotākā jumta konstrukcija šodien

Mājas jumta segums var būt bitumena lokšņu, metāla, dakstiņu, jumts no uzkausētā bitumena, ko lieto, ja taisa plakano jumtu, un nezazbezta šīfera jumts. Kāds tad jumta segums ir vislabākais vai kāda tad jumta uzstādīšana ir piemērota Jums, jau ir atkarīgs jau no tā, kāda tipa būs jumta konstrukcija. Vispopulārākie būtu divslīpju kā arī viena slīpuma jumti, kur jumta uzstādīšana notiek, lietojot dakstiņu vai šīferi. Savukārt metāla jumtu pārklājums būtu labākais variants dārza mājām. Bieži vien sarežgītie jumta konstrukcijas veidi var būt piemēroti individuālam prasībām, tādā veidā realizējot diezgan interesantus mājas dizainus, šajā gadījumā atbilstošākais jumta segums būtu bitumena loksnes, kas ir arī ekonomiskākais variants.

Jumta kopnes un to pielietošana

Pašas jumta kopnes jau ir tāda jumta konstrukcija, kas savā starpā savienojas kopā ar tērauda plāksnēm, tādējādi var iegūt spēcīgu konstrukciju un arī tiks ietaupīta pati koksne. Kopnes taisa no izkaltētas koksnes un tās konstrukcijas apstrādā ar antiseptiķiem, padarot kopnes ilgmūžīgas un ugunsizturīgas. Savukārt, jumta spāres prasa trīsreiz vairāk koksnes, padarot kopnes par labāku alternatīvu. Kopnes ir ka viegli uzliekamas, gan arī spēcīgas, un šāda jumta konstrukcija tiek pielietota kā mājās, kā arī ražošanas ēkās un saimniecības ēkās.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *