Kā var izvēlēties labākās mājas iekšdurvis un ārdurvis?

Meklējot ārdurvis un iekšdurvis mājoklim, iespējams saskarties ar daudzām izvēles iespējām un niansēm, kas jau varētu ietekmēt ne vien mājvietas kopējo stilu, bet arī drošību un siltuma efektivitāti. Šajā rakstā mēģināsim dot ieteikumus, kā var izvēlēties piemērotākās durvis savai mājai, ievērojot vairākus aspektus, sākot ar dizainu un līdz pat praktiskumam.

Durvju materiāls – galvenās nianses

Pats pirmais ir jāsaprot, no kāda materiāla piemeklēt iekšdurvis un vēl svarīgāk ārdurvis. Ikvienam materiālam ir plusi un mīnusi, tāpēc būtu svarīgi padomāt par to, kas tieši Jums labāk atbilstu.

– Koka durvis – asociējas ar siltumu un mājīgumu. Tādas durvis piešķirs mājoklim siltumu un estētisku pievilcību. Taču koks ir arī regulāri jākopj, lai izvairītos no bojājumiem, kā arī krāsas izbalēšanas. It īpaši tas attiecas uz ārdurvīm, kur pastāvīgi durvis tiek ietekmētas no ārējās vides faktoriem.

– Metāla durvis ir par drošību un izturību. Durvis no metāla nodrošina labu aizsardzību pret ielaušanos un laikapstākļu ietekmes. Tomēr tās varētu likties aukstas, pie tam tādas durvis ir labi jākopj, lai varētu novērst koroziju. Parasti no metāla tiek ražotas tieši ārdurvis mājām un dzīvokļiem.

– PVC durvis – vieglas un viegli kopjamas. Tās būs izturīgas pret mitruma ietekmi un laikapstākļiem, bet PVC durvis ārēji izskatās diezgan vienkāršas salīdzinājumā ar cita veida materiāliem. Tādēļ bieži vien tās tiek apvienotas ar stiklu, kas padara vizuālo izskatu vieglāku.

– Stikla durvis – parasti stikla iekšdurvis ir stilīgs un moderns variants. Taču tādas durvis var viegli sasist un tās būs labi jākopj.

Kvalitatīva durvju furnitūra – būtisks elements Jūsu mājā

Ir iespējams, ka nemaz neesat aizdomājušies, taču meklējot durvis, ne mazāk būtiska lieta ir arī durvju furnitūra. Priekš tam, lai durvis būtu skaistas un praktiskas, meklējot furnitūru tiešām ir nepieciešams veikt pareizu izvēli. Meklējot furnitūru durvīm, svarīgākais ir piemeklēt tādu, kas atbilst Jūsu vajadzībām un dzīvesveidam. Pārliecinieties, ka furnitūra ir droša – slēdzenes ir kvalitatīvas un no uzticamiem ražotājiem. Furnitūrai jābūt arī vizuāli pievilcīgai un jāiekļaujas Jūsu budžetā. Atceraties arī par kopšanu un izturību. Durvju furnitūrai jākalpo ilgi un labi. Pieskaņojiet furnitūru kopējam mājas stilam, lai jau durvis ir ne vien praktiskas, bet arī pievilcīgas un izturīgas.

Esam izpētījuši galvenos durvju ražošanas materiālus un nianses, kam vērst savu uzmanību, kad tiek meklēta durvju furnitūra un mājas vai dzīvokļa durvis. Šobrīd var doties uz veikalu un veikt savu izvēli. Protams, labāk būtu griezties drošā vietā, kur durvis atbilst visām prasībām un tiek piedāvāta kvalitatīva durvju furnitūra. Taču kā sameklēt tādu vietu? Apskatiet klientu atsauksmes un izpētiet piedāvājuma klāstu. Pie mums Latvijā ir profesionāļi, kuri strādā šajā tirgū jau ilgus gadus un, kas piedāvā arī uzstādīt durvis. Iekšdurvis un ārdurvis, furnitūra durvīm un uzstādīšana – visu var saņemt vienuviet. Un vienmēr prasiet padomu, jo tādā veidā varēsiet pieņemt lēmumu, ko nebūs jānožēlo!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *