KAS IR LOĢISTIKA UN KAS AR TO NODARBOJAS?

Jau gadu simtiem ilgi, dažāda veida kravu pārvadāšana ir bijusi aktuāla teju visiem tirgotājiem, kā arī tā ir neatņemama importa un eksporta jomas attīstības sastāvdaļa. Visas lietas, kas atrodamas veikalu plauktos, tajā skaitā arī vietējās, ir neskaitāmu loģistikas procesu iznākums. Loģistikas pakalpojumi sevī ietver katru soli no mantas radīšanas, līdz nokļūšanai līdz patērētājam. Lielos uzņēmumos šo darbu veic atsevišķas  loģistikas kompānijas, savukārt, mazāka izmēra uzņēmumi un ražotnes, labprāt lieto loģistikas firmu servisu. Kravas taksometrs, konteineru pārvadājumi, vietējie un starptautiskie kravu pārvadājumi ir tikai maza daļa no visa loģistikas pakalpojumu piedāvājuma. Kravu iespējams piegādāt arī izmantojot gaisa un jūras ceļus.

AR KO ATŠĶIRAS TRANSPORTĒŠANAS TIPI?

Katrs klients un tā vajadzības tiek vērtētas atsevišķi, lai ir iespējams nodrošināt piemērotāko un drošāko pārvadājumu formu, balstoties gan uz galamērķi, gan kravas specifiku. Papildus var lietot arī apdrošināšanas un muitas brokeru konsultācijas. Arī negabarīta kravas transportēšana nesagādā nekāda veida raizes. Krava var tikt transportēta ar avio kravas, auto, dzlezceļu, arī ar velosipēdu, ja ir tāda nepieciešamība – viss process, neatkarīgi no pārvadāšanas paņēmiena, tiek uzraudzīts no A-Z, līdz ar to nodrošina apmierinātus klientus un sadarbību nākotnē.

KRAVU PĀRVADĀŠANAS VARIANTI LATVIJĀ UN PASAULĒ.

Protams, ka kravu transportēšanas varianti savā starpā atšķiras. Tieši tā pat atšķiras arī kravas, ko nepieciešams pārvadāt, tāpēc vajadzīgs atrast zelta vidusceļu, kas dos visoptimālāko un labāko izpildi kravu pārvadājumiem. Auto kravu pārvadājumi mūsdienās ir izplatītākais kravu pārvadāšanas veids. Šāds kravu pārvadāšanas veids ir viegli organizējams ne tikai pārvadāšanai pa Eiropas ceļiem, bet arī citur pasaulē. Savukārt, par drošāko un ātrāko kravu pārvadāšanas formu, tiek uzskatīti avio pārvadājumi, kas bieži vien tiek izmantoti sensitīvas kravas pārvadāšanai. Protams, nedrīkst aizmirst dzelzceļa pārvadājumus, kas ir salīdzinoši lēts un kvalitatīvs risinājums kravas pārvadāšanai, ne tikai vagonos, bet arī cisternās un uz platformām. Nedrīkst nepieminēt arī vissenāko kravu pārvadāšanas variantu – jūras ceļus. Pakalpojums tiek nodrošināts ne tikai kravu pārvadāšanai uz lielākajām eiropas, bet arī uz pasaules ostām Malaizijā, Singapūrā un pat ASV.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *