KUR IZVĒLĒTIES KŪKAS?

Tuvojoties kādiem lielākiem vai arī mazākiem svētkiem, vienmēr svarīgs kļūst galda klāšanas jautājums un arī tas, kur un kādu torti celt galdā ciemiņiem. Arī tad, ja jārīko banketi telpās vai izbraukuma banketi, ir nepieciešams izvēlēties labu galda klāšanas pakalpojuma sniedzēju, lai nebūtu jāviļas gan cenā, gan ēdiena daudzumā.

Konditorejas Rīgā bieži mēdz piedāvāt ne vien galda klāšanas servisu, bet pieņem arī individuālus pasūtījumus vairāka stila ēdienu un konditorejas izstrādājumu gatavošanai. Tuvojoties dažāda tipa jubilejām, bez šaubām aktuāls ir jautājums par to, kur nopirkt garšīgu kliņģeri vai arī kas cep tortes pēc pasūtījuma. Konditorejas izstrādājumi ir viena no populārākajām ēdienu grupām, kas tiek pasūtītas, tādējādi pakalpojumu sniedzēju ir diezgan daudz.

KUR GATAVO TORTES PĒC PASŪTĪJUMA?
Tortes, kūkas, kliņģeri, bulciņas, pīrāgi un arī kūciņas – ko gan vēl var vēlēties saldummīļi savos svētkos. Ja izvēlaties kūku pirkt pie konditora, tad ir vēlams iepazīties ar rekomendācijām, lai būtu skaidrs ar ko rēķinātes un arī vai nosauktā cena ir piemērota piedāvājumam. Labākais būs zelta vidusceļš, kurā ir samērīga cenu un, protams, piedāvājumu attiecība. Kliņģerus pēc pasūtījuma Rīgā ir opcija atrast pie dažādiem konditoriem individuāli vai arī pirkt konditorejā uz vietas. Šādu pasūtījumu cena sastāda ne tikai produktu izcenojums, bet arī konditora ieguldītais darbs un laiks, tālab, ja arī cena būtu par dažiem eiro lielāka kā pērkot jau gatavu izstrādājumu, atceraties, ka kūka vai kliņģeris tiek gatavots individuāli un arī vienmēr būs svaigs un gards.

IZBRAUKUMA BANKETU ĒDINĀŠANAS PAKALPOJUMI.
Vēl viens liels pasūtījumu veids, ko nereti piedāvā dažāda veida konditorejas, ir banketa galdu klāšana, jeb vienkārši banketi. Šis pakalpojums ir tik pat izplatīts un līdz ar to pieprasīts kā konditorejas pasūtījumu veikšana, kūku un kliņģeru cepšana. Galdu klāšana izbaukumā rodas aktuāla, sākoties siltajam laikam un, protams, vasaras sezonai, tādējādi šo laiku varētu uzskatīt par ienesīgāko izbraukuma banketu rīkošanai gan telpās, gan ārpus tām. Lielu lomu banketu galdu klāšanā spēlē cenu un daudzuma attiecība, tālab pircējiem ieteicams sākotnēji iepazīties ar pieredzi par konkrēto konditoreju vai arī galdu klāšanas firmu. Banketu ēdienkartē lielākoties būs ietverti gan vairāki salāti, uzkodas, sieru, dārzeņu un arī gaļas plates, arī siltie ēdieni, ja šādas ir klienta vēlmes. Pasūtījums ir augstākās kvalitātes, svaigs un gatavots īsu mirkli pirms pasniegšanas.

Veiksmīga konditorejas un arī galda klāšanas pakalpojumu sniedzēja piesaistīšana savam pasākumam, ir viena maza daļa no visa, lai pasākums būtu izdevies un, protams, viesi dotos mājās priecīgi un labi paēduši!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *