LABI ĒDINĀŠANAS PAKALPOJUMI RĪGĀ.

Lielāku vai mazāku svētku svinēšana, allaž asociējas ne tikai ar jaukām un satraukuma pilnām gaidām, bet aktuāls kļūst arī tas, ko tad viesi ēdīs un kā nokārtot liela apmēra galda klāšanu. Noteikti nepieciešams izvēlēties lieliskāko pakalpojumu sniedzēju, lai pasākums ir izdevies. Daudzas konditorejas Rīgā mēdz piedāvāt ne vien privātus pasūtījumus konditorejas izstrādājumu cepšanā, bet arī piedāvā rīkot dažādus banketus. Kas gan var būt labāks – kāds visu ēdienu gatavošanu izdarīs jūsu vietā un būs iespējams godam atpūsties! Arī jautājums par to, kur pirkt garšīgu kliņģeri, visādā ziņā būs atrisināts, ja izvēlēsieties lielisku konditoru.

KUR GATAVO KŪKAS PĒC PASŪTĪJUMA?
Tortes, kūkas, sāļie kliņģeri, bulciņas, pīrādziņi un kūciņas – ko gan vairāk var vēlēties saldummīļi savos svētkos. Ja izvēlaties kūku pirkt pie konditora, tad vēlams iepazīties ar atsauksmēm, lai būtu skaidrs ar ko rēķinātes un arī vai nosauktā cena būtu piemērota piedāvājumam. Vislabākais būtu zelta vidusceļš, kurā ir loģiska cenas un piedāvājuma attiecība. Tortes pēc pasūtījuma Rīgā ir iespējams atrast pie atšķirīgiem konditoriem individuāli vai arī dabūt konditorejā uz vietas. Šādu pasūtījumu cena sastāda ne vien produktu izmaksas, bet arī konditora ieguldītais darbs un laiks, tādēļ, ja arī cena būs par pāris eiro augstāka kā iegādājoties jau gatavu izstrādājumu, atceraties, ka pasūtījums tiek cepts individuāli un vienmēr būs svaigs un gards.

BANKETU GALDA KLĀŠANA RĪGĀ.
Vēl viens liels pasūtījumu veids, ko nereti piedāvā dažāda veida konditorejas, ir banketa galdu klāšana, jeb vienkārši bankets. Šis pakalpojums kļūst tik pat izplatīts un līdz ar to pieprasīts kā konditoru piedāvāto pasūtījumu veikšana, kūku un kliņģeru cepšana. Galdu klāšana izbaukumā rodas aktuāla, sākoties siltajam laikam un, protams, vasaras sezonai, tādēļ šo laiku varētu saukt par ienesīgāko izbraukuma banketu rīkošanai gan telpās, gan ārpus tām. Lielu lomu banketa galdu klāšanā spēlē cenu un daudzuma attiecība, tādējādi klientiem ieteicams iesākumā iepazīties ar pieredzi par konkrēto konditorejas vai galdu klāšanas kompāniju. Banketu ēdienkartē parasti būs ietverti gan vairāki salāti, uzkodas, sieru, dārzeņu un gaļas plates, arī siltie ēdieni, ja šādas ir klienta vēlmes. Pasūtījums ir augstākās kvalitātes, svaigs un, protams, gatavots īsu brīdi pirms pasniegšanas.

Veiksmīga konditorejas un galda klāšanas servisu sniedzēja piesaiste izvēlētajam pasākumam, ir viena neliela daļa no visa, lai pasākums būtu izdevies un līdz ar to viesi dotos mājās apmierināti un labi paēduši!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *