Mūsdienu daudzveidīgā pakešu logu un garāžu vārtu izvēle

Tagad ir vēl pieejami tik ļoti dažādi logi, ka griežas galva – alumīnija, koka logi vai arī ierastie platikāta logi. Logi atšķiras savā starpā kā pēc profiliem, cik biezs ir stiklojums, kas ietekmē to siltumizolāciju. Mūslaiku tehnoloģijas ļauj izvēlēties logus jebkāda izgatavošanas materiāla, bez šaubām to kvalitāte būs izcila, bet būs jāizvēlas pārbaudīts uzņēmums, protams, arī būs pareizi jākopj logi. Tiešam logi ir mājas sastāvdaļa, kura pakļauta saulei, mitrumam, temperatūras iedarbībai, tāpēc logu izvēlei jāpieiet īpaši skrupulozi.

Uzziniet vairāk – https://www.ziemellatvija.lv/reklamraksti/logu-nams-pakesu-logi-ilgtermina-ieguldijums-jusu-nakotne-145429

Kādas tad ir dažādu logu atšķirības?

Tagad jau ir atrodami tik ļoti daudz dažnedažādi pakešu logi, ka pat iespējams samulst, kad jāveic izvēle. Tāpēc jau ir jāizprot ar ko tie atšķiras viens no otra. Mazās mājās parasti tiek uzstādīti tieši koka logi, tas sekmē dabīgu koptēlu, kas saplūst ar koptēlu. Visbiežāk izmanto tieši priedi, lai izgatavot logus, bet gadās arī ozols, kas tiešam ir pats stiprākais materiāls. Nav noliedzams, ka, kvalitatīvi koka logi kalpos ilgi, bet ir jāapzinās, ka šis dabiskais materiāls ir vides ietekmējams. Tādēļ tad ir ļoti daudz piedāvājumu ar dažādu apdari metāla profilu veidā. PVC vai plastmasas logi tomēr ir lielākās daļas izvēlēšanās, tā kā tie atšķiras ar izturību un siltumizolāciju, ilgu kalpošanu un arī vienkāršu kopšanu. Pie tam šodien plastmasas logi ir ļoti kvalitatīvi un videi draudzīgi. Bet jau alumīnija logi visbiežāk būs izmantoti sabiedriskajās ēkās vai jau rūpnīcas, jo tie ir viegli, taču tajā pat brīdī izturīgi. Tie iztur pat temperatūras svārstības no -50 līdz +50 grādu amplitūdā, turklāt tie ir arī ugunsizturīgi, taču tiešām ļoti dārgi cenas ziņā.

Kā atrast to, kurš varēs uzstādīt labus logus?

Tad, kad tiek meklēti pvc logi, nemaz nevajadzētu likt uzsvaru uz PVC profilu brendiem, taču vislabāk izvēlēties to logu ražotāju vai pārdevēju, kas logu tirgū ir sevi parādījis no labākās puses, pie tam tas ir jau ar milzīgu pieredzi un vēl kvalificētu personālu. Labāk, ja tas ir liels zināms uzņēmums, kas Jūsu pilsētā strādā vairākus gadus. Sargieties noslēgt līgumu ar vienas dienas uzņēmumu, kur būs piedāvāti pakešu logi kā arī palodzes par viszemākajām cenām, ar lielu garantijas termiņu un daudzām akcijām. Kad tiek izvēlēti logi un palodzes, detalizēti izrunājiet ar darbinieku, kādi ir kompliktāciju varianti, lūdziet ieteikumus, kā var ekonomēt. Visbiežāk pēc šādām sarunām daudz kas paliek saprotams par konkrēta uzņēmuma darbinieka profesionalitāti. Lūdziet uzrādīt sertifikātus par to pakalpojumiem un produktiem. Apskatiet, kāds ir to piedāvājums, tiešām labi, ja tiek piedavāti ne vien PVC logi, un vēl, piemēram, metāla durvis un garāžu vārti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *