Nāk Ziemas saulgrieži, kādi tieši apsveikumi šodien būtu vispieprasītākie?

Jaunais gads vairs nemaz nav aiz kalniem un drīz jau būs tieši jāskatās ne tas vien, kam tad ir vārda dienas novembrī, bet kurš svinēs svētkus decembrī vai janvārī. Jaunais gads un Ziemassvētki ir, bez šaubām, šogad tādi svētki, ko visvairāk gaida. Gads bija tiešām grūts, COVID-19 ieviesa smagas izmaiņas mūsu ikdienā. Tāpēc mums pašiem jāmēģina radīt svētku sajūtu sevī. Kā to izdarīt? Skaisti Jaunā gada novēlējumi un sirsnīgi Ziemassvētku dzejoļi nesīs svētku gaisotni jūsmājās. Arī tad, kad nevar redzēties ar saviem tuvajiem cilvēkiem, mūsdienās jau var nodot sveicienus tik daudziem veidiem. Un ļaujiet, lai Ziemassvētku vakars ir ikvienam skaists un silts, atrodiet īstos vārdus tādos portālos, kuros pastāv vēlējumi, dzejoļi un pantiņi.

Jaungads un arī Ziemas svētki, kā tad izvēlēties tos īstos vārdus?

Šodien jau ir parocīgi, kad eksistē dažādas mājas lapas, kurās apvienoti tik daudzpusīgi dzejoļi, vēlējumi un pantiņi. Cilvēkiem vienīgi vajag atrast īsto, taču kā var to izdarīt? Labi izstrādātās vietnēs ir filtrs, kas tad sniedz iespēju atlasīt, kā piemēram, dzimšanas dienas pantiņi māsai vai, piemēram, jautri Ziemassvētku dzejoļi. Šāds instruments, nenoliedzami, atvieglina dzejoļu atrašanu. Pie tam, ja mājas lapā ir pieejams svētku kalendārs, vai arī vārda dienu kalendārs, tad Jūs vienmēr varēsiet izsekot to, kad ir, piem., Vecais Jaunais gads vai arī kam tieši būtu vārda diena šodien. Tāpēc, kad lapā ir tik ļoti dažādi instrumenti, tā obligāti jāieliek savās “grāmatzīmes” pārlūkā.

Cik ļoti nozīmīgi zināt, kas atzīmē vārda dienas janvārī? Ļoti svarīgi! Sevišķi mums – latviešiem. Mēs tradicionāli vārda dienas svinam īpaši, šajā dienā ikviens drīkst nākt neuzaicināts, lai apsveiktu skaistajā dienā. Un ir tik skaisti, gadījumā ja cilvēkam vārda diena ir pašos Ziemassvētkos, bet Jūs atceraties arī par šī cilvēka vārda dienu. Tas ļauj sajust, cik ļoti šis cilvēks Jums ir svarīgs. Tāpēc izceļam sev vārda dienu kalendāru un atlasam labākos pantiņus, un ejam pārvērst kādam šo dienu par svētkiem!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *