Nepieciešamas skrituļslidas sievietēm? Jāmāk izdarīt pareizā izvēle

Standartā ar vārdu “skrituļslidas” cilvēki domā tikai par zābakiem ar riteņiem. Taču tie sportisti, kuri izmanto skrituļslidas profesionāli, jau saprot, ka pastāv ļoti daudz dažādu to tipu. Pie tam nemaz nav svarīgi, kas interesē – skrituļslidas sievietēm vai vīriešiem, vai varbūt bērnu skrituļslidas, tās ir un paliks ātrākais un izveicīgākais variants, kā braukt pa pilsētu. Paša tipa izvēlēšanās jau ir atkarīga no Jūsu braukšanas veida: vai, piemēram, ir vēlme vienīgi izbraukt pa tuvāko parku un promenādi izklaides pēc, vai arī daudz vairāk aizrauj ātrums, ko tās var dot!

Ieskaties piedāvājumā – https://hokejapasaule.lv/lv_lv/inline/skritulslidas

Mūsdienu skrituļslidas bērniem un pieaugušajiem dažādās variācijās

Agresīva vai fitnesa braukšana, ar lieliem vai maziem riteņiem, pastaigām, dažādiem trikiem, ātrslidošanai – un tas ir tikai sākums tam, kādas tad ir skrituļslidas. Nenoliedzami, jāgrupē arī skrituļslidas bērniem, vīriešiem un skrituļslidas sievietēm. Kādas tad der iesācējiem? Piemērotākais variants ir skrituļslidas bērniem vai fitnesam domātās, šo abu veidu konstrukcijas ir līdzīgas, kur atšķirība ir tikai izmēru tabulā. Atšķirīgas no visiem ir ekstrēmālai un vēl ātrai braukšanai domātās skrituļslidas. To var izskaidrot ar to, ka, ja triku slidas ir masīvas un smagas, tā kā priekš trikiem nepieciešams labi turēt kāju. Savukārt skrituļslidas skriešanai atšķiras no pārējiem veidiem, ārēji ir ar garu rāmi un liela diametra riteņiem, bet šajā gadījumā nav bremzes, tādēļ sākumā šīs skrituļslidas ir grūti kontrolēt. Hokeja skrituļslidas ārēji līdzinās hokeja slidām un šeit jau ir aizsargātas tās vietas, kas varētu ciest spēles laikā. Kādas tad skrituļslidas izvēlēsieties, ir katra izvēle, taču vislabāk, ja ir pazīstams pārbaudīts skrituļslidu veikals, kurā konsultanti varēs sniegt Jums atbalstu.

Galvenie nosacījumi, kādā veidā izvēlēties skrituļslidas

Pirms tiek apmeklēts skrituļslidu veikals, izlemiet, kāds tieši sporta veids ir Jums tuvāks. Bet veikalā uzmanību pievērsiet izgatavotājam. Daudzi pazīstami brendi ir paaugstinājuši savas cenas, bez šaubām, tikai uz kvalitatīviem produktiem. Te derētu vērst īpašu uzmanību pārbaudītiem ražotājiem, kā piemēram, rollerblade skrituļslidas būs laba izvēle, kur var sameklēt gan bērnu skrituļslidas, gan dažnedažādas skrituļslidas sievietēm vai vīriešiem par atbilstošam cenām. Kad tikai vēl mācaties braukt, tad, meklējot sev skrituļslidas, vislabāk būtu savu izvēli apstādināt tieši uz universālajām slidām. Vēlāk tiešām var izvēlēties augstas kvalitātes vai jau specializētas skrituļslidas. Vienalga, ļoti labi, kad pats skrituļslidu veikals sniedz konsultācijas, kuras ļaus veikt labāko izvēli.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *