Personalizētas uzlīmes Jūsu firmas reklāmai

Uzlīmes jau ir kādas bildes attēlojumi, kuri būs drukāti tieši uz pašlīmējošas virsmas, jeb, papīra vai arī speciālas plēves, kuras paredzētas tādu drukāto materiālu uzlīmēšanai uz dažnedažādām virsmām. Pašas uzlīmes galvenokārt izmanto, kā reklāmas rīku. Bez tam konkrēti šāda veida tipogrāfija mūsdienās būs pieprasīta, šo uzlīmju druka sniedz iespēju veikt labu marketinga kampaņu par mazu cenu. Šis reklāmas variants jau ir ļoti populārs tirdzniecības un servisa vietās, kur atrodas ievērojams klientu skaits. Tieši ar šo īpašas apaļas uzlīmes palīdzību var pasniegt informāciju potenciālajiem pircējiem, kad tieši šeit būs rīkota akcija vai tiek piedāvātas īpašas cenas vai varbūt parādījies jauns produkts.

Uzlīmju izgatavošana un arī tieši šo radīšanas tehnoloģijas

Interesanti, bet uzlīmju druka, kā arī atbilstošas metodes izvēle būs atkarīga no krāsas, attēla, tirāžas, materiāliem un arī citiem faktoriem, kā arī cena būs no tā atkarīga. Pieprasītas tehnoloģijas, kā drukāt uzlīmes:
-Digitālā druka. Šeit nebūs vajadzīgs gatavošanās posms, tādēļ būs izdevīga uzlīmju izgatavošana nelielām tirāžām, bet, palielinoties pasūtījuma daudzumam, pašizmaksa nesamazināsies.
-Fleksogrāfija. Tieši šī tehnika tiek izvēlēta, ja būs sūtīta uzlīmju izgatavošana lielā daudzumā – sākot ar 50 000 gabalu. Tehnoloģija tad ir piemērota darbam ar dažādiem materiāliem, pats attēls ir spilgts un kvalitatīvs.
-Termopārneses jeb folija uzlīmes druka. Šī metode izdevīga mazām tirāžām, kas ir no 1000 gabaliem. Tam vajadzīgs speciāls printeris. Šeit iespējams strādāt ar kartonu, tekstilu, papīru un pat sintētiku. Tāda veida apaļas uzlīmes jau būs izturīgas pret jebkāda veida UV starojumu, temperatūras svārstībām.
-Ofseta. Atbilstošs drukai uz papīra vai kartona. Šinī gadījumā drukāt uzlīmes izdevīgi vidēji lielām tirāžām.
-Termo druka – Līdzīga termopārneses drukai, taču ar zemākas kvalitātes iznākumu. Piemērots tādu preču marķēšanai, kuriem jau ir īss glabāšanas termiņš – vidēji 3-4 mēn.
-Karstā druka būs ideāli piemērota uzlīmēm, kas būs etiķetes. Zīmējums tiks novietots no klišejas uz darba virsmu zem spiediena, ņemot vērā konkrētu temperatūru. Piemērots drukāšanai uz auduma, plēves, ādas, pielietojot hologrāfiskas vai metalizētas krāsas. Drukāšanas veikšanas termiņu nosaka izkārtojuma sarežģītība, pasūtījuma daudzums un citi kritēriji.

Kā tad uziet piemērotāko tipogrāfijas vietu?

Tad, kad tiks pasūtīta uzlīmju druka, cena šiem darbiem rodas no izstrādājumu lieluma un arī formas, izmantotajiem izejmateriāliem, izmantoto krāsu skaita. Taisot reklāmas uzlīmes stilu, parasti tiek ņemts vērā pasūtītāja uzņēmuma korporatīvais stils, reklāmas mērķi, mērķauditorija. Tāpēc, ja ir skatīts drukas veikals, vislabāk izlasīt pilnīgi visas pieejamās klientu atsauksmes par šo kompāniju un aplūkot pašu mājas lapu. Jo konkrēti mājas lapā var uzzināt vairāk kaut ko par kopējo kompānijas imidžu un arī izprast vai, piemēram, sadarbība būs realizēta. Ļoti labi, kad kompānija ir daudzus gadus tirgū, jo tad darbība jau būs pilnveidojusies, kā arī attīstījusies. Tad varētu būt pārliecinātiem par to un uzticēt savu pasūtījumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *