REZUMĒ UN MOTIVĀCIJAS VĒSTUĻU DEVĒJIEM

CV online rakstīšanas paraugi ir ļoti pieprasīti. Bez darba mūsdienās neiztikt, jo dzīvojam ekonomiski dinamiskā pasaulē, kad nepieciešams maksāt pat par pašu minimumu. Maldīgi uzskatīt, ka CV jābūt pilnam ar dažāda veida informāciju, jo patiesībā, tajā jāatspoguļo informācija, kas saistīta ar vakanci. Objektīvi novērtēt to, vai potenciālajam darba ņēmējam ir prasmes un iemaņas amata veikšanā, nepieciešams norādīt vakancei atbilstošu informāciju. Sociālie tīkli, nodarbinātības aģentūras, darbā iekārtošanas biroji, darba devēju mājaslapas – šīs ir tikai dažas no vietām, kur meklēt darba piedāvājumus. Kandidāta motivācijas vēstule un CV ir normāla prasība darba devēju vidū. Tas ir viegls veids, kā iepazīties ar kandidāta prasmēm un potenciālu. Ir iespējams uzzināt vairāk uzņēmuma mājaslapā!

KĀ ATSTĀT PAR SEVI LABĀKO IESPAIDU DARBA DEVĒJAM?

Dažkārt kandidātiem šķiet, ka CV un motivācijas vēstuļu loma darba piedāvājumos ir nepamatota. Tas ir ātrs un viegls veids, kā darba devējam pārliecināties un uzzināt kandidātu pieredzi, prasmes un iemaņas, kas saistītas ar konkrēto vakanci. CV un motivācijas vēstuļu paraugi ir atrodami internetā, pie tam – dažādās valodās. Ja tiek izpildīti visi noteikumi, kas minēti darba sludinājumā, tiek palielinātas iespējas tikt uzaicinātam uz pārrunu otro kārtu un sākt darba attiecības.

VAI IESPĒJAMS NOPELNĪT STRĀDĀJOT ĀRZEMĒS VIENU SEZONU?

Populāri ir arī darba piedāvājumi ārzemēs. Cilvēku vēlme piepelnīties, iekrāt un izmēģināt ko jaunu, nav mazinājusies. Dzīvojot informācijas laikmetā, nav problēmu ar atsauksmju vai informācijas atrašanu par konkrētu darba devēju vai darbā iekārtošanas aģentūru ārzemēs. Lai izsvērtu visus par un pret sadarbībai, atsauksmes par aģentūru un piedāvātajām vakancēm ir obligāti jāpārbauda. Katras valsts nodarbinātības likumi un noteikumi mēdz atšķirties, tādēļ, ja meklējat darbu ārzemēs, ar tiem iepazīties nenāks par sliktu. Darbs ārzemēs palīdz iegūt pieredzi un nodibināt jaunus kontaktus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *