Teltis un to noma

Jūs noteikti būsiet redzējis dažāda tipa teltis, kas tiek izmantotas pasākumos un svinībās, tomēr viena no vispieprasītākajām ir tieši zvaigznes telts.

Tās īpaša forma un košās krāsas pievērš visu cilvēku uzmanību, turklāt nelieli dekori un atbilstoša atribūtika, kas tiks tai pievienota, ļaus radīt atbilstošu atmosfēru. Tās augstums ir 5,21 m, tādēļ būs pietiekami daudz vietas arī, piemēram, mūzikas centram un citai aparatūrai, ko bieži izmanto sporta spēļu rīkotāji vai arī citi, kas vēlas izklaidēt savus viesus. Tās nosegtā lietderīgā platība ir 50 m2 , kas ir pietiekami liels laukums, lai zem tās novietotu visu, kam varētu traucēt lietus, saule vai citi laikapstākļi. Tās montāža neaizņem pārāk daudz laika, tomēr to ieteicams uzticēt profesionāļiem. Šis uzņēmums piedāvā ne vien zvaigznes telts piegādi uz konkrēto vietu, bet arī tās precīzu un drošu montāžu, lai viss būtu nostiprināts un sakārtots pareizi. Protams, ka to varat darīt arī pats, tomēr tad būs nepieciešami palīgi, jo vajadzīgi vismaz 3 cilvēki, lai to paceltu.

Saistībā ar šo īpašo telts veidu ir jāmin tas, ka to nebūs iespējams uzstādīt jebkurā vietā, jo ir nepieciešama zeme, kurā būs jāiedzen stieņi, kas nostiprinās spriegošanas atsaites. Tas nozīmē, ka šāda veida telts zvaigzne vislabāk piemērota pasākumiem, kas tiek rīkoti dabā un kur ir zaļā zona. Ņemiet vērā, ka kompānija piedāvā ne tikai krāšņu telti un operatīvu tās sagatavošanu svinībām, bet arī dažādu papildu aprīkojumu vai grīdas segumu pēc katra klienta vajadzībām. Domājot par to, kāds ir Jūsu pasākuma mērķis un ieceres, iespējams pieskaņot ikvienu telti, lai viss izdotos nevainojami. Zvaigznes telts noma tāpat kā citām nojumēm ir pieejama arī Lietuvā un Igaunijā, tādēļ tiek dota lielāka brīvība klientam attiecībā uz pasākuma norises vietu. Izdomājiet kārtīgi, ko konkrēti vēlaties, jo speciālisti noteikti palīdzēs to atrast un saņemt savās rokās.

Zvaigznes telts būs piemērota gan viesu uzņemšanai, gan arī kā āra kafejnīca gardām maltītēm!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *