Virtuves mēbeles ikvienam

Virtuve kopā ar ēdamistabu ir ģimenes locekļu iemīļota vieta mājā, kur tie savācas ap galdu, priekš tam, lai pārrunātu pagājušās nedēļas notikumus. Mājīgā atmosfēra rada maltītes gatavošanas izpausmi, pie tam pardomāti izvietota virtuves iekārta nepazaudē funkcionalitāti ne par milimetru.

Ideāls virtuves iekārtas vizuālais izskats savieno darba zonu kopā ar ēdamistabu un tiek komplektēts ar visu nepieciešamo aprīkojumu. Virtuves mēbelēs vienmēr atradīsies konkrēta vieta ēdiena rīkiem, kas atvieglos saimnieces dzīvi un patiks pārējiem. Paliek tikai saprast, kas tieši priekš Jums būs ideālā virtuves iekārta?

Kāds tieši būs virtuves iekārtas dizains un izvietojums dzīvoklī?

Lai varētu pareizi izvēlēties virtuves iekārtu, būs sākumā jāapdomā visas telpas dizains. Mēbeles ir un būs virtuves vides centrālais objekts, tādēļ veiksmīga projekta realizācija ir ietekmējama no tā, vai tās izskatās harmoniski. Ir jāsaprot kāds ir telpas plānojums, kurā atradīsies virtuve, kā arī kur būs virtuves izlietnes piemērotākā vieta, kas bez šaubām ietekmēs virtuves un ēdamzonas ergonomiskumu. Šodien ir zināmi diezgan daudzi virtuves dizaini un to stili. Visvairāk pazīstams būs stils “Klasika” – to raksturo koksnes, akmens un tā izstrādājumu virtuves paneļi un darba vieta, dārgmetālu, piemēram, vara, izmantošana mēbeles izgatavošanā. Tomēr šis variants ir dārgs pie tam, pasūtot virtuves iekārtas uz pasūtījuma klasikas stilā, būs sākumā jāsaprot dotais moments. Pieprasīts virtuves dizains būs minimālisma izpildījumā, jo tur pamatā jau ir vienkāršība kā arī ērtība lietošanā. Šeit nebūs redzams daudz dekora, pārāk pārdomātu mēbeles formu un nebūs uzkrītošu krāsu. Šī pieeja ļauj Jums sataisīt stilīgu virtuves iekārtu par nelielu naudu. Vēl ir milzīgs daudzums citu stilu un to variāciju, kur izvēle atkarīga no finansēm kā arī domu lidojuma.

Kāda tipa materiālus izvēlēties, pasūtot virtuves iekārtas?

Ražojot virtuves iekārtas, vienlaicīgi tiek pielietoti vairāki materiāli, jo tā atsevišķās mēbeles daļas ir paredzētas vairākiem mērķiem. Virtuves mēbeles sastāvdaļas var grupēt šāda veida grupās – fasādes un mēbeļu korpuss, furnitūra, darbošanās vieta un virtuves paneļi. Virtuves mēbeļu fasāde un korpuss parasti ir ražoti no koka vai tā izejmateriāliem (MDF un skaidu plātnes). Šiem materiāliem būs diezgan laba kvalitātes un cenas kombinācija. Lielākā daļa mēbeles , kas ir no ekonomiskās klases kategorijas ir izgatavotas no skaidu plātnes un MDF. Starp trim galvenajiem materiāliem, no kuriem tiek izgatavotas virtuves darba virsma, būs koks, kas vienmēr būs ārējai videi draudzīgs, stilīgs virtuves dizains, kurš nekad neizies no stila, keramiskās flīžu plaksnes, diemžēl šo variantu gandrīz vai neizmanto. Trešais materiāls būs dabiskais akmens (marmors, granīts, kvarcs), kas tieši kalpos gandrīz veselu mūžību. Virtuves paneļi ir virtuves daļa, kurai jābūt izgatavotai no viegli mazgājama materiāla, kas iztur pastāvīgu saskari ar sadzīves ķīmijas pie tam nekādīgi nereaģē uz temperatūras paaugstināšanos. Visbiežāk virtuves paneļi ir novietoti pa virtuves iekārtu, ietverot izlietni, darba virsmu kā arī sienas. Tieši šīs 3 daļas tiek uzskatītas par piesārņotākajām. Sienas paneļi virtuves iekārtā ir izgatavoti no keramiskām flīzēm, mozaikas vai mozaīkas flīzēm, metaliska materiāla, izmantojot ko virtuves iekārtas paneļi tiek ražoti no nerūsējošā tērauda, un virtuves paneļi ar dabiska un mākslīga akmens vai stikla.

Mēbeles uz pasūtījumu vai jau gatavās moduļu virtuves mēbeles

Lietojamība ir svarīgākais apstāklis, kam jāpievērš uzmanība meklējot virtuves mēbeles, savukārt tad šai lietai jau var pakārtot virtuves dizainu. Jūs varat griezties pie meistariem, kuri izgatavo virtuves pēc pasūtījuma, vai doties uz mēbeļu veikalu, kurā nopirkt gatavas virtuves mēbeles. Ja ir vēlme, lai virtuves iekārta būtu balstoties uz individuālām skicēm pie tam pielāgota tam, lai ir ērti Jums, tad vislabāk griezties pie virtuves iekārtu ražotājiem. Kas varēs pēc klienta galvenajam vēlmēm izgatavot jebkuras mēbeles, arī, ja tie ir virtuves galdi un krēsli, vai arī kumode ēdamistabā, kurai būs jāsaskan ar kopējo virtuves stilu. Protams, pirms veikt izvēli par labu vietai, kur bus izgatavotas virtuves iekārta pēc pasūtījuma, vispirms labāk būs atrast un iepzīties ar klientu atsauksmēm par konkrēto mēbeļu izgatavotāju. Mūsdienās interneta ērā iespējams uzzināt pilnīgi visu un gandrīz par ikvienu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *